Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 6hetes lessz anyatej...

A kisfiam 6hetes lessz anyatejes baba és tnap este csak lázmérö segitségével kakilt, Nektek mi a tapasztalatotok ilyennel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
beszéltem védönönkel ö azt mondta h várjak kétnap, ne piszkáljam, aztán most kicsit agoddom h ez mért lehet, a mai nap folyamán néha láttam rajta h kicsit erölködik, kicsit tornáztattam de csak pukizott.
2016. szept. 24. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
6 napig rendben van.
2016. szept. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk 10 nap volt a "rekord". Védőnő +orvos szerint is náluk természetes! Amugy ami nekünk bevált: tornáztatás, cukros tea, espumisan ha jól emlékszem ennyi. Úgy tudsz még segíteni ha mondjuk Te iszol kefírt, és olyan dolgokat eszel amik "hatásosak"! Nálunk bevált! :)
2016. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondta a gyerekorvos 5-7 napig normális.

Néha tornáztattam, talpát finoman massziroztam és mindig lett kaki.

2016. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 nünü87 ***** válasza:
Nekem tápszeres a lányom de az első hat-nyolc hétben nekünk is nehezen jött össze a kaki. Lázmérő jó de vigyázni kell vele. Adj neki inkább egy fél glicerin kúpot meg főzz neki kamillateát. A gyógyszertárba tudsz venni kamillát egy csipetnyit tegyél pohárba forralj fel egy fél deci vizet öntsd rá de ne hagyd rajta sokáig épphogy legyen egy kis színe. Várd meg míg kihűl és cumisüvegből adj neki néhány kortyot. Nekünk eleinte sokat segítet a kakilásban amíg magától be nem állt. Cukrot citromot tilos tenni bele.
2016. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én emeltem az adagját, az meghozta az eredményt.

soha nem lázmérőzném a fenekén

2016. szept. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Két nap utàn tök fölösleges volt, anyatejes babànàl ha puki van, akkor teljesen mindegy hàny naponta kakil.

Pl a fiam minden kaja után,a lànyom 2 naponta. Tök rendben volt mindkettő egészsége.


A lesz,az meg 1 db sz betű.

2016. szept. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 7 naponta kakil az is jó, ha napi 7-szer az is. Miért nem nézel utána mielőtt piszkálod szegény gyereket?
2016. szept. 25. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válastokat!

Mellesleg azért piszkáltam meg mert a doktornönk mondta h akkor probáljam meg...de azt is mondta h ezt ne csináljuk minden nap, mert hozzá szokhat.

2016. szept. 25. 06:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem csak a kaki miatt erőlködhet, lehet a szelek zavarják. Milyen a széklete? Ha nem kemény, akkor rendben van, nem kell piszkálni főleg nem 1-2 naponta anyatejes babát. Tornáztasd sokat, hadd távozzanak a gázok! És figyelj oda az étkezésedre! Bármi okozhat hasfájást, akár vezess táplálkozási naplót, az segít kiszűrni mi okozza a gondot.
2016. szept. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tornáztatuk ma reggel is, mert kicsit nyügi volt, aztán pukizgatott. A kajálásomra nagyon odafigyelek. :)

Köszönöm a segítségedet.

2016. szept. 25. 07:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!