Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Káros, ha a 2 hetes babám a...

Káros, ha a 2 hetes babám a Led lámpánkat figyeli?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ez normális-e, és hogy árt-e neki? Bár gondolom minden csecsemő és baba érdeklődik a fényes dolgok iránt, de kérdés, hogy mennyire egészséges dolog ez a szemének?! Mondjuk, sok választás nincs, mert a villanyt fel kell kapcsolni, de azért jó lenne tudni, hogy védjük-e a szemét valamivel vagy nem lesz tőle baja? Meg hát ugye a led egy folyamatosan villogó fény, csak olyan gyorsan villog, hogy mi folyamatosnak látjuk.

2016. szept. 25. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Ő se látja. :) Nem lesz semmi baja, ha megunja, majd félrenéz. A kicsik okosak.
2016. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Függöny, napernyő, pelenka a kiságy rácsára, stb.
2016. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A lakás minden részében ledlámpa van, szóval a kiságynál okés, de mindenhová lehetetlen tenni, és védeni a szemét.


Én is úgy gondolom,hogy ha zavarja, akkor félrenéz.... De jó hallani hozzáértők véleményét is.

2016. szept. 25. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Probald ki, hogy belenezel hosszan, milyen erzes ? Egyaltalan nem tesz neki jot. Rakd ugy, hogy ne a lampa alatt legyen, es igen, nalunk is van vilagitas, es igenis meg lehet oldani, hogy nem kozvetlen a lampa ala rakod.
2016. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Amikor az én babám olyan pici volt, hogy sokat volt kézben vagy csak hanyatt feküdt, akkor nem használtuk a mennyezeti lámpákat ahol épp tartózkodott. Most, hogy már kúszik, forog elfordul, meg nem bámulja. Szerintem nem tesz jót nekik, főleg az erős ledek, nekem is percekig beleég a szemembe miután belenézek.
2016. szept. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!