Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az egy hetes babátok kb....

Az egy hetes babátok kb. mennyit volt ébren egy nap?

Figyelt kérdés
2016. okt. 6. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én babaám nagyon aluszékony volt, 4-5 órákat aludt egyben napközben is, szinte csak enni ketl fel, sőt kelteni kellett. Igaz, ő picit korábban született, ez ezért is volt. DE később is, 2-3 hónapos korában is fixre 1. 15 percenként ment aludni, ennyit bírt ébren lenni. DE pl.barátnőm gyereke meg tök keveset aludt napközben. Szerintem ezt gyereke válogatja. MIért kérdezed?
2016. okt. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 óra 15 percenként-akartam írni ˙(előző vagyok)
2016. okt. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Éppen amíg cicizett, 8-10 alkalommal 20-30 max 40 percet, illetve este fürdésidőben volt ébren.
2016. okt. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Második baba, a nagyobb 4 éves. Eddig meglepően nyugis baba, nagyokat alszik délelőtt, délután "szokott" ébren lenni 2-3 alkalommal olyan fél órát, illetve fürdés környékén olyan max. 1 órát. Ezen kívül a szopik alatt van ébren 15-20 perceket.

Mivel a lányom anno kifejezetten rossz alvó volt, a legelejétől sokat kínlódtunk, nem tudtam eldönteni, hogy ketteske az átlagot hozza, vagy aluszékony. :-)

2016. okt. 6. 09:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Osszesen kb 18 orat aludt a 24bol.
2016. okt. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg evett, fürdettem, öltöztettem, pelenkáztam. Köztes időben csak aludt.
2016. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A fiam szinte alig aludt (én legalábbis így éreztem ), akkor is ölben napközben.

A lányom mellett meg majdnem "unatkoztam ", mert csak enni kelt fel.

Kíváncsian várom, a pocakban lévő kisfiú most milyen lesz. Remélem, inkább az utóbbi :))

2016. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!