Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Cebion csepp mennyi idős...

A Cebion csepp mennyi idős kortól adható?

Figyelt kérdés

Két és fél hónapos babának lehet adni? Nem beteg, csak megelőzés képpen gondoltam adni. Sok a környezetünkben a megfázott, torokfájásos, köhögős, taknyos ember, és nem szeretném, hogy a kicsink is megbetegedjen. Természetesen nem engedjük, hogy ilyen beteg felnőtt puszilgassa, csak félek, hogy ennyi nem elég. Nem akarom feleslegesen gyógyszerezni, de hát a C-vitamin nem is gyógyszer a szó szoros értelmében. Sajnos nagyobb mennyiségben tápszert eszik, mint anyatejet, nincs elég a farkasétvágyához. Mit gondoltok, adjak neki napi egy-két cseppet?

Köszönöm a válaszokat!


2016. okt. 15. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Pár hetes kora óta 5 cseppet (azt hiszem) kapott a lányom
2016. okt. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsi: Recept nélkül is tudok venni? Àrba kb mennyi?
2016. okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

10 hetes volt a lányom mikor először kapott. Kb azóta is kapja,nyári kihagyással. 2 éves lesz.

Mi nekünk úgy kellett adni, hogy kg-onként 1 csepp. És maximum 10 cseppet lehet. Én ősztől-tavaszig adom.

2016. okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es. Igen ez nem vény köteles. És úgy 2000ft körül van asszem. Vagy 1500? Huhh..
2016. okt. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Dehogy 2000:) Nem tudom miért emlékeztem annyira :D

2016. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És minden étkezésnél adjátok ősztől tavaszig vagy csak egyszer egy nap kg/ csepp?
2016. okt. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom súlytól függetlenül 10 csepp az adagja, ez kb 50 mg C vitamin.

Lehet adni, persze!

2016. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dehogy minden étkezésnél:)

1 nap 10cseppet kap. Mondjuk ezt most a narancs felváltotta. :)

2016. okt. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egészen pici kortól lehet!Ami a szervezetének felesleges mennyiség azt kipisili.A c-vitamint nem lehet túlzásba vinni pont ezért!Nálunk 1300ft körül van.
2016. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!