Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyerekes anyukák milyen a...

Kisgyerekes anyukák milyen a kapcsolat a férjetekkel most hogy megvan a baba?

Figyelt kérdés
Romantikáztok még ? bókol még nektek? Többet vitáztok vagy kevesebbet?
2010. ápr. 26. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó a kapcsolatunk, az első két hónapban nem igazán volt romantikázás, azóta igen, intenzíven. Mindig kézenfogva alszunk el, stb. Imádjuk egymást!Bókolni annyira nem szokott, régen sem, de azért tudatja, hogy én vagyok neki a tökéletes nő, anya, feleség, stb. Kb. ugyanannyit vitázunk, régen sem votak különösebb vitáink, most sincsenek. Néha mást gondolunk dolgokról, azt megbeszéljük.
2010. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk romantikára nem jut idö....Van egy 2 éves lányunk,meg egy 5 hetes fiunk.Nem veszekszünk többet.Ugyan úgy mondja,hogy szeret,puszi,maszíroz,stb....

Azon kívül,hogy öregszünk nem nagyon va´ltozik semmi.De,kevesebb eggyüttlét.....

2010. ápr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sokkal jobb lett a kapcsolatunk, mint a gyerek előtt. Jobban ragaszkodunk egymáshoz és szerelmesebbek vagyunk mint valaha. Pedig a testi kapcsolat nálunk is alább hagyott, de mind a ketten fáradtak vagyunk, kis idő és ez is helyre fog állni szerintem. Imádok úgy felébredni reggel, hogy levelet írt és a reggelimet elkészítette már.
2010. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szia.ugyanolyan jó maradt.sosem veszekszünk,előtte sem,most sem.ha valami gond van azt megbeszéljük.de nem nagyon van.imádja a fiát.15 hónapos,a szex is jó.az elején kicsit ritkábban volt,most már visszaállt a régi kerékvágásba.Szokott nekem mindig bókolni,és 1 hete kaptam egy nagy virágcsokrot is,csak úgy,mert már rég kaptam,mondja ő.időnként vacsizni is elmegyünk,de inkább itthon romantikázunk,egy üveg pezsgő,egy kis nasi,egy kis dumcsizás,nagyon jó ha elalszik már a gyerek,az nem kerül semmibe.
2010. ápr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem változott semmi. Ugyan olyan jó fej és odaadó mint volt. Talán én perlekedek egy kicsit többet mostanában, no de ez csak a kimerültség. Mindíg kimutatja, hogy ,mennyire fontosak vagyunk neki.
2010. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sokat változott.rosszabb lett,sajna:-(((
2010. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi szoktunk vitázni. Többnyire én kapom fel a vizet, de ez nálam a kimerültségnek tudható be. Lassan 5 hós babánk ugyanis van, hogy éjjel vagy 5x ébred, van, hogy 1x. Ha nem tudom kialudni magam nyűgös vagyok.

Férjem egész jól tolerálja a kirohanásaimat, hiszen nyűgös én sem lehetek örökké. Idővel majd minden visszazökken a régi kerékvágásba.

2010. ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sajnos az utolso néhány közé tartozom én is,bár a kedvesem megértő de abban a pillanatban fordul is a saját dolga felé,szóval "persze megértem drágám hogy kimerült vagy de most épp a kedvenc filmem megy" valami ilyesmi.hat a szex meg rosszabb minőségű merthogy mire én a fiamat elteszem éjszakára az álomszuszék kedvesem már félálomban van,szar ügy...ráadásul panaszolja hogy keveset foglalkozom vele,na!?
2010. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!