Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van a Liberonak külön lány és...

Van a Liberonak külön lány és fiú pelenkája?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
bugyipelus tudtommal van olyan ami bilire szoktat
2010. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,nem tudod a nevét és hány kg-tól van?
2010. ápr. 26. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A Liberonak, ha jól tudom nincs külön lány/fiú pelenkája. Csak az UP&GO bugyipelenkáról tudok, ami egyaránt jó lányoknak és fiúknak is.

[link]

De ha ilyen bugyipelenkára gondoltál külön lány és fiú változatban, akkor a Pampersnek van:

[link]

...és ha jól látom, akkor a Huggiesnak is van bilire szoktató bugyipelusa:

[link]

Viszont véleményt még nem tudok Neked egyikről sem mondani, mert még én is csak nézelődöm... de még nem vettem eddig bugyipelenkát a lányomnak.

Remélem azért segítettem :-)

2010. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Van a Liberónak külön lány és fiu pelusa. A 4-es mérettől különitik el őket. A lányokén egy kislány van afiukén pedig értelemszerüen egy kisfiu.
2010. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igaza az utolsónak. 5-ös liberót használunk. Mióta újítottak rajta azóta a csomagoláson kislány van(maxi), előtte kisfiú volt. Azóta egy helyen se láttam kisfiús 5-öst és a honlapon levő pelenkaválasztó program se kérdezi,hogy fiú vagy lány, csak a súlyát.
2010. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
SZia! Igazad van utolsó! Nem jol irtam előtted, csak én kaptam régebbről pelust és azt hittem, hogy jol tudom, de azota megnéztem. Bocsánat a kérdezőtöl, ha félrevezettem. Szép napot :)
2010. ápr. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,most látom,hogy van egy fekete csomagos up and go bugyipelus,amin kisfiúk vannak.Az is jó lányoknak?
2010. ápr. 29. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!