Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájòs a babád?

Hasfájòs a babád?

Figyelt kérdés

Megosztanék egy tapasztalatot; hát ha bárkinekek,legalább egyetlen egy embernek segìtek! (:

végig zongorásztam elejétől a végéig a hasfájás kizàròlagos tényezőit! Legelsőleg 13naposan talàlkoztam ezzel a nem épp szinpatikus jelenséggel..Elővettem a netet és böngésztem.. Tudom.. nevetnek is az orvosok hogy egyből a gyakorikérdés.hu-n keressük a választ.. csak hát a tapasztalat és az orvoslás.. nos.. kaptuk a Vigantol cseppet.. természetesen bele és mi voltunk akiknek szoruást okozott nem kakilt és nagyon fájt a has! D-vitamin mâr pedig kell! (: Rendeltünk a Gal-tòl D3-K2 vitamint! A szorulàs kilőve; erős lábhùzogatás ;görcsös sìrás nincs..Jött a Colief ami csökkentette és gyengítette a sìrást ami esti volt.. Volt itt nincs elég teje.,bimbòkiemelő kell nekem; tàpszer kell mert éhezik,Bio-Gaia;Gripe Water;Infacol;Gastrotus..Kikisérleteztem és figyeltem a babát! Valami vissza megy és nem jön ki;na meg rengeteget bukik!Nutrilon sűrìtőt vettünk a Milumil-tòl!és mellette használtuk a Lactase Comfortot;amit a Colief gyàrt, egy hònapos kortòl adhatò és 200 cseppes a 160 helyett na meg 4000ft ha Tb re veszed akkor 2050? kb.A menet pedig, besűrűsìted a tápszert;lefejt anyatejet,vagy ami előtt szoptaatsz csinálsz egy zselé szerű löttyöt! De ezeket mind leìrják!érdemes egy nagyob jukat csinálnod egy cumisüvegre mert nem muszály az előìrtnak megfelelő sűrűséget bertani de azért ne horpadjon be a lurkòd feje.. eszik.. jön az espumizan amit FELRÁZVA kell használni! (: elkövettem a hibàt hogy nem ìgy tettem és lesza.oztam(: pedig csak egy kis koktél rázás és Vuálá! (: csodákra képes..tehát.. ha jelzi a babád hogy nem kell vedd fel büfökdest de egyébként hagyd utànna Espumizan és egybe kijön aminek ki kell jönnie.. majd tedd visszaés gyönyörködj benne ! (: jaa és az Infacolt is pròbàltam! Vigyàzat! Savat csinál a narancsos ìz! ..

Remélem segìtettem annak az egy valakinek ! (:


2016. okt. 27. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én meg babamasszázst alkalmaztam, ingyen volt,és bevált. :)
2016. okt. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én babám is hasfájós. Hasi UHon csak annyit mondott a dokinéni hogy széllelbélelt :( Hát az.... neki sem használtak a "csodagyógyszerek" ahogy a lányomnak sem (ő is hasfájós volt). Mostanra már profin kezelem :) Meleg fürdő, babamasszázs. Este meg az a lógó lajháros pozícióba dajkálás és szépen jönnek is a pukik :)
2016. okt. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Összefoglalom:

Kipróbáltál mindent, kezelted mintha refluxos lenne és végül az espumisan hatott.


Másnak meg más. Nem találtad fel a spanyolviaszt, másnak ugyanúgy ki kell kísérleteznie, mi válik be.

2016. okt. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam a nagyobbik volt hasfájós, Espumisan és Infacol, masszírozás és torna és hason ringatás nem használt. Néha lázmérőztük, hogy legyen kaki. Mindig menetrendszerűen 4-től 5-ig sírt. Aztán 3 hónapos korára egyszercsak kinőtte.
2016. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fordìtva..hasfájással kezeltem és gyomorsav a vége és nem marad lent az ennivalòja..az espumizant is elhagytuk(: mert bennem volt a kérdőjel hogy hát ha nem lesz igazam..de győzött az ösztön és a pici babánk(: mert nem felhùzta erősen a làbát miközbe sìrt;ha nem a szàjàt mutogatta (: errre viszont masszàzs nincs;csak a nehezìtett étel..viszont a székletén hogy ne rekedjen el lehet segìteni (: jò babàzgatást mindenkinek !!!
2016. okt. 28. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!