Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher Price mókakockáról mi...

Fisher Price mókakockáról mi a véleményetek? Akinek van, szereti a babája?

Figyelt kérdés

Ilyen: [link]


Karácsonyra szeretném a 8 hónapos babámnak, ha jó.


2016. okt. 29. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem két pici gyerekem van és tapasztalatból írom, hogy nagyon sok baba játékot vettem nekik, de igazából semmi nem érdekelte őket nagyon, de ez természetes is. Ebben a korban nem köti le hosszasan a figyelmüket még semmi, de én is kényszert éreztem, hogy valamit vegyek karácsonyra, szülinapra. Szerintem jó játék, de pár hónap múlva úgy is valamelyik fiók mélyén végzi. Szerintem többet ér valami nagyobb, színes építőkocka, amit később is szívesen használ, 8-10 hónaposan még úgysem fog fel sokat az ünnepből és az ajándékozásból, az ő kis fejletlen idegrendszerüknek még túl sok is ez a rengeteg információ, a fények, a hangok, a sok ember, a család, a nyüzsgés. Egy puha plüss állat is lefoglalja, vagy valami érdekes, színes, zenélős játék, ebből ne csinálj nagy gondot szerintem. Az én kislányom pl. a csomagolópapírokkal játszott, tetszett neki, hogy hajtogathatja, meg zörög is közben, nevettünk is, hogy minek ide nagy ajándék, amikor a csomagolópapír számára sokkal jobb szórakozás :)
2016. okt. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha vennék, csak is használtan.

A nagyobbik fiam eljátszott vele pár hétig, most a kicsit egyáltalán nem kötötte el. Kétszer talán ha a kezébe vette. Most már így két gyerek után, én is rájöttem,hogy nagyon sok játékot felesleges megvenni, vagy legalábbis újan, több ezerért. Főleg még ilyen pici korban. Mert mondjuk egy bicikli később megéri, mert azt használja évekig.

Nekünk a Fisher Price-os játékok közül a tanulókutyus jött be. Azt a nagy is sokáig nyomogatta, meg amikor már beszélt énekelt vele, meg most a kicsi is szereti.

2016. okt. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam szerette pakolászgatni, nyomkodni, pörgetni öket 1-1.5 évesen. Már továbbadtuk, a barátnőm fia is szereti
2016. okt. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekünk is van

7,5 hónapos a kisfiam gyakran játszik vele

barátnőm kisfia 8 hónapos ő is szereti de mostanában már kevesebbet játszik vele,gondolom kezdi megunni már 1 hónapja megvan neki

2016. okt. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vennek meg 1x...

Megfogja, tekergeti, tologatja aztan elhajitja. Kb 8 honapos koraban vettem, most 13 de kb fel percig erdekli ugyan ugy.

2016. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak arrébb dobálja... talán most hogy közel 1,5 éves hozza ide, és mutatja hol van rajta a kutya és a cica..
2016. nov. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!