Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol és milyen 2-es tápszert...

Hol és milyen 2-es tápszert vesztek a babáitoknak?

Figyelt kérdés

Hol olcsóbb? Melyik fajtájú jött be nektek?

Mivel nem ismerem még őket,így nehéz lesz választanom..Pár nap múlva lesz 9 hónapos a kislányom,és nem akar hízni,ezért azt ajánlotta a védőnő,hogy adjak neki tápszert. Azt mondta hogy mivel nincs a családban allergiás,adhatok neki HA nélkülit is.

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!!!


2010. ápr. 27. 14:51
 1/7 Bea24 ***** válasza:
Szia! A kislányom most a dm sajátmárkás 2-es tápszerét issza, ami bio minőségű, 1249Ft. Vásárláskor be szoktam váltani a 10%-os dm kupont így még olcsóbb. De ajánlom a Mülleres bebivita tápszert is, ami 1100Ft. Van még amúgy sok fajta, a bebák is jók, egy doboz 2500-3000Ft körül van. Üdv. :)
2010. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszod!


Még légyszi aki ír! Megírnátok majd azt is,hogy ezek a tápszerek mekkora kiszerelésűek?


Nagyon köszi!!!!

2010. ápr. 27. 15:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Mi Mildibé 2-est veszünk, gyógyszertárban a 300 gr 700 Ft körül mozog, 600 gr-ost nem tudtam még gyógyszertárban venni, de pl a Tescoban 1820 körül van. Tehát jobban járok, ha a gyógyszertárban veszek 2*300gr-ot.


Egyébként 9 hónapos kortól adhatsz már pl Mildibé 3-ast, banános, azt jobban szereti az én kisfiam, 1820 Ft a 600 gr, tescoban auchanban.

2010. ápr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen neked is!


Igen,én sem értettem,hogy miért a 2-est mondta a védőnő,ha 3 nap múlva már 9 hónapos lesz majd.....,de hát valamit csak tud....

(Attól függetlenül lehet,hogy banánosat fogok neki majd venni.....)

2010. ápr. 27. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Müllerben például lehet kapni 1000 grammos kiszerelésű Humana tápszert, és abból szoktak hozni vaníliásat is. Ez kerül 3000Ft-ba kb. Akciósan persze ennél olcsóbb. Egyébként ha jól tudom, a legtöbb 3-as tápszer (a Humana is) 10 hónapos kortól adható, valószínűleg ezért mondta Nektek a védőnő a kettest még.

Én amúgy Beba tápszert szoktam venni, most láttam simát a Lidlben, az 700 grammos, és 1500-ra volt leakciózva. A Beba Aktív (illetve Beba Pro) is szokott lenni akciós, Tescoban múltkor 1900 Ft-ra vitték le 2900-ról. B.

2010. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi a Milupa Milumil 2-es tápszert isszuk! Nekem azt mondta a gyerekrovosunk, hogy arra nagyon figyeljek a tápszer vásárlásakkor, hogy "bifidusos", vagy "immunofortisos" legyen! Amúgy 1900 ft-ért vette ma a férjem az Auchanba, de vettem már 2300 ft-ért is!


*Sz*

2010. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítségét!!!


Végül vettem neki 3-as banános tápszert,mert a banánt alapból nagyon szereti,és gondoltam hátha így bejön majd neki,de nem...Mondjuk azt hozzáteszem,hogy cicizett a tápszer előtt,de valószínű,hogy nem valami sokat,de így sem kellett neki csak egy kicsi...:(

Holnap veszek neki inkább akkor 2-eset,mert ahogy ti is írtátok nem véletlenül mondta ezt a fajtát a védőnőnk is...

Remélem azt már megissza majd a kislányom..!

Így is olyan rossz érzés,hogy nem tudom már rendesen táplálni,és még akkor meg sem issza/eszi amit vettem neki...

Na de remélem,hogy holnap már jobbat veszek majd neki..!!!


Még egyszer köszönöm szépen!

2010. ápr. 27. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!