Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 fokban dönthető babakocsink...

3 fokban dönthető babakocsink van?

Figyelt kérdés
Szóval babám 3 hónapos kb 1/5 hónapos kora óta néha kicsit megemeltem a babakocsit olyan 10-15 percekre ennyit sétáltunk akkortájt nagyon bukós baba már 2* vettem észre hogy fuldoklik így nem mert nagyon fekvő hezetbe tenni az alvás is rémálom volt akkor most 3 hónapos és fekve nem akar a babakocsiban feküdni csak ha megdömtöm egy kicsit a fejét már pár naposan elkezte tartani ma már tartja szépen fordigatja a fejét stabilan hadjam kicsit megdöntött pozícióban a kocsit vagy hadjam sírni és úgy sétáljak vele?

2016. nov. 14. 01:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ilyen kisbabát mág csak fekvő helyzetben szabad szállítani. Semennyire se döntsd meg a babakocsit.

De sírni hagyd. Csak akkor sétáljatok, ha ő is élvezi. Beszéltél már orvossal/védőnővel arról hogy bukós a babád?

2016. nov. 14. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen védőnő és orvos tanálcsolta ezt és speciális tápszert írtak fel bukós babák számára de néha az is visszajön szoptatok még csak sajnos kevés a tejem
2016. nov. 14. 04:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Orvost kérdezz a testhelyzetről. Szerintem egy hevederrel állítható kocsi jobb lenne, a 3 fokozatban állítható szerintem túl meredek egy 3 hósnak döntve.

Losec-et írtak fel neki? Ha marja a sav a nyelőcsövét nem meglepő, ha nem szeret háton fekve utazni.

2016. nov. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Ez lenne az a pont, amikortól én átmenetileg hordoznék.
2016. nov. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat jelenleg kézben sétáltatom
2016. nov. 14. 08:26
 6/7 anonim ***** válasza:
05:58-as vagyok, egyébként nálunk is volt egy ilyen időszak 2-3 hónapos kora körül. Kézben voltunk levegőn mi is. Aztán kezdtem kapisgálni, hogy valamiért nem tud kint elaludni, lehet akkor lett zajérzékeny. Úgyhogy az lett az ötletem, hogy elaltatom és úgy rakom babakocsiba. Ez bevált de hosszú séták nem voltak, mert fél óra múlva felkelt, mint otthon. Illetve innentől nem volt mindegy merre megyünk mert felkelt zajokra. De legalább sétálni lehetett egy kicsit. Pár héttel később otthon is javultak az alvásproblémák és babakocsiban sem kellett már elaltatni kézben, elaludt benne. Akkor már sokszor 1-2 órát is aludt kint. Úgyhogy lehet inkább a hasfájás volt az ok, mert az is ekkor javult és otthon is sokkal jobb lett a helyzet. Ha a te babád refluxos, akkor gasztroenterológus ír fel neki savlekötőt. Voltatok már nála? Azt tényleg megértem, ha emiatt nem érzi jól magát vízszintesig döntve. Otthon hogy alszik?
2016. nov. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En 3 hos koratol hasznalom a sport reszet a kocsinak.eleg nagy,eros baba.akkor nyar volt javaban.kagylo ulesunk van,es a 3 fo fokozat mellett hevederrel allithato meg.

En az elejetol ugy setaltattam,hogy fekvoben volt a kocsi,de a hevederrel feljebb allitottam a hattamlat.igy nem vizszintben volt,de nem is az elso fokozatban.kb 4 hos volt mikor rendesen az elso fokozatba raktam.

En babam is bukos,meg most is (7,5hos) etetoszekben eszik,utana meg abban ul mert akkor jol eljatszik es van egy kis idom a haztartasra es sokszor olyankor is bukik.ezt majd kinovik nem sokat segit a fuggoleges testhelyzet (nalunk)

2016. nov. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!