Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek hogy tetszik a Gorzsa...

Nektek hogy tetszik a Gorzsa keresztnév?

Figyelt kérdés

A férjemnek és nekem is nagyon-nagyon tetszik a Gorzsa keresztnév,ugyanis a vezetéknév elég gyakori,viszont ez a név nagyon különleges,és szerintünk nagyon jó párosítás!:)

Az egyetlen negatívum a dolog kapcsán,hogy engedélyeztetni kell,de ettől eltekintve számunkra,és a pici számára is ez a tökéletes név.

A vezetéknév a Papp.

Mi a véleményetek erről a párosításról?

21/N


2016. nov. 27. 23:05
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
89%
Annyira utalom ezt, amikor a szulok minel idiotabb nevet akarnak adni a gyerekuknek csak azert mert nem akarnak "atlagos" nevet...
2016. nov. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
87%

Én alapvetően imádom a ritka neveket. Én is olyat adtam, amilyet korábban én sem igazán hallottam, nehogy legyen az ismerősök között, sőt még az ismerősök ismerősei között sem! Szóval én értem, hogy miért akartok különleges nevet.

De! Minden rosszindat nélkül leírom, hogy mit gondolok a névről.

Először is ilyen nagyon ritkán van velem, de még csak megtippelni sem tudtam, hogy fiú vagy lány név. Ilyen talán még nem is volt velem. Másrészt nem is tetszik (nyilván nem nekem kell tetszeni, de a nyitottságom ellenére sem jön be!) Szerintem elfogadható becézése sincs, amire majd saját tapasztalatból rájöttök, hogy milyen hátrányai vannak.

És végül még azt tudom mondani, hogy egy babának szerintem ez elképzelhetetlen. Gorzsa baba? Szerintem borzalmas ez a név. Persze továbbra sem nekem kell, hogy tetszene. De olyan nevet nem adnék, amiről nehéz eldönteni, hogy milyen nemű. Nekem is ilyen a nevem, már az én szüleim is újítani akartak. Nincsen ezzel gomd, amíg ilyen Gorzsa babák nem születnek! Ne haragudj, de szerintem ez rossz választás, bár szerintem simán endegélyezik.

2016. nov. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
62%
Cseheknél elmegy, de itt szörnyű.
2016. nov. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
86%
Papp Gorzsa.. az a baj hogy azt sem lehet tudni férfi vagy női név és nálam mondjuk már itt megbukott a dolog. Az én fiamnak is ritka neve van, de nem ez a kategória. Ahogy olvasom itt senkinek nem jön be, de a döntés joga egyedül a tiétek.
2016. nov. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
86%

Remélem nem engedélyezik!

B+! Annyi szép név van már,de nem,nektek ki kell találni egy okádék nevet! Áruld el,miért?

Amúgy észlénykém,írd már be keresőbe,hogy hogy is akarod elnevezni a gyereked.

2016. nov. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
84%
Sajnálom kérdező de egyetértek az előttem szólókkal, nem tetszik ez a név.A kérdèst elolvasva nem is tudtam, hogy fiú vagy lány névről van szó, első tippre kislányosnak éreztem.Szerintem ne szúrjatok ki a gyerekkel, tutira csúfolni fogják miatta.Annyi sok különleges, szèp név van.Gondoljátok át.
2016. nov. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
76%

Regi nev. Ma talan telepulesnev?

Ugy, mint Berzence, Babocsa;)


Masodik nevnek talan.

2016. nov. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező!

Írd be a google-ba, hogy Gorzsa. Nézd meg, mit ír ki automatikusan folytatásként.

(elárulom: Gorzsa húsüzem, Gorzsa paprika, Gorzsa tehenészet, Gorzsa húsbolt)


Ha ilyen nagyon beleszerelmesedtetek ebbe a névbe, kérvényezzétek, és vegye fel a férjed ezt a nevet, te meg utána folytasd, legyél Papp Gorzsáné.

2016. nov. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
79%

Szörnyű. Én lánynévnek tippeltem amúgy.

Remélem nem engedélyezik. Annyi szép név van...

Rosszul vagyok az ilyen _az_én_gyerekem_a_világon_a_legkülönlegesebb,_senki_másnak_nem_lesz_olyan_neve_mint_neki névadásoktól.

2016. nov. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem tetszik, kellemetlen a hangzása. Ahogy nézem, másnak se nagyon jön be. Ne szúrjatok ki a gyereketekkel (ha annyira tetszik, adjatok második névnek).
2016. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!