Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nevet adnátok ehhez a...

Milyen nevet adnátok ehhez a vezetéknévhez?

Figyelt kérdés

31. hétben járok. Első baba és kisfiúnk lesz.

Nevekben már fiatalabb koromban is gondolkoztam, de mindig változott mert vagy nagyon gyakorivá vált vagy már nem nagyon tetszik.

A páromnak se sok név tetszik és elég hamar meggondolja magát. És egyre tanácstalanabbak vagyunk és közeleg az idő.

Nálunk sajnos meg azzal is bajban vagyunk, hogy a párom szülei nagyon szeretnék ha a párom nevét kapná, Miklós. Szép név, de én nem szeretném ha ezt kapná maximum ha második névként.

Tudnátok szép, viselhető, kicsit különlegesebb, nem túl gyakori neveket írni nekünk segítségül?!

A vezetéknevünk Marton.



2016. nov. 29. 13:48
1 2
 11/16 anonim válasza:

Utsó vagyok, s ha híres lesz valamiben, ő lesz MM !


Ahogy


BB Brigitte Bardot

CC Claudia Cardinále


MM Marton Márton

2016. nov. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ábel, Adorján, Ágoston, András, Antal, Áron, Árpád, Attila, Aurél, Bálint, Barnabás, Benedek, Csongor, Dániel, Dominik, Domonkos, Elek, Emil, Erik, Ervin, Ferenc, Frigyes, Fülöp, Gáspár, Géza, György, Henrik, Ignác, Imre, Ince, István, Károly, Kelemen, Kornél, László, Lőrinc, Olivér, Ödön, Róbert, Szabolcs, Szilveszter, Tamás, Teodor, Tibor, Tivadar, Vencel, Vendel, Vilmos, Vince, Zoltán, Zsigmond, Zsolt
2016. nov. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel elég mély hangzású a vezetéknév így én inkább ékezetet tartalmazó nevet adnék, hogy ne legyen olyan monoton pl: Ábel, Áron, Bátor, Máté, Balázs, Koppány, Ádám
2016. nov. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Edvin, esetleg László
2018. márc. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül?
2022. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Marton Dominik, de azóta már született még egy kisfiúnk Marton Dániel. :)
2022. jún. 30. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!