Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sudocream, Neogranormon, vagy...

Sudocream, Neogranormon, vagy Bepanthen?

Figyelt kérdés
Melyiket használtátok? Alapvetően én egy olcsóbb, márkátlant használok, de szeretnék venni egy jobbat is, mert néha amik nagyon kicsípi a fenekét, akkor jól jönne valami hatékonyabb!
2016. nov. 30. 08:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
A leghatékonyabb, és a legjobban hámlasztó egyértelműen a Sudocrem, de a Bepanthen is nagyon jó.
2016. nov. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
*mármint nem hámlasztó hanem hámosító kenőcs
2016. nov. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sudocream.
2016. nov. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sudocremet használunk születése óta, én nagyon szeretem. Nagyon kiadós krém, 125 grammosat szoktam venni, az első tégely kb. 5 hónapig volt elég. Emagon veszem, vagy a Pingvin webáruházban, úgy jó 20-30%-kal olcsóbb, mintha leveszed a polcról a hipermarketben, vagy a gyógyszertárban. Úgy már egyáltalán nem drága, pláne ha a kiadósságát is nézem. Nagyon vékonyan kell kenni, nekem a védőnő úgy mondta szülés után, hogy "filmréteget, nem vakolatot" kell kenni. :)
2016. nov. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Sudocream!
2016. nov. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%

Neogranormon

Kimondottan hamlasztasra kipirosodott borre van

A subo ugyan azt tudja csak dragabb bepa sinten zenesz

Nezd ossze az osszetetelt 90% ua.


Am a legjobb a gyogyszertari kikevert kerm ... Abba semmi plusz adalek tartosito stb... Nincs

2016. nov. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

Gyogyszertari kevertben koolaj szarmazek van.

Kb mintha benzinben aztatnam. Miert hiszitek,hogy olyan jo ?

2016. nov. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat a kisfiamnál: mindenki sküdözött a kikeverős gyógyszertárira, első héten azt használtuk, a popija olyan volt, mint a paprika, semmit nem segített. Váltottam a Sudocremre, azóta semmi gond nincs a bőrével. Vékony rétegben kenem rá, elég kiadós. Múlt héten vettem a 400 grammosat 4500-ért, igen sokáig elég lesz.

Persze minden babának mást tolerál a bőre.

2016. nov. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak a Bepanthen vált be.
2016. nov. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Neogranormon...nekunk csak ez valt be..en csak akkor hasznalok naluk kremet,ha piros a popsi es a neogranormon egy este alatt helyreteszi őket,a masik ketto nalunk kb. Semmit nem ért,2-3 nap után is piros volt a fenekuk..szoval szerintem egyeni ez is,mint a pelus..
2016. nov. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!