Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós a kislányom nagyon...

10 hós a kislányom nagyon fájó szivvel de 4 hónap mulva muszály munkába állnom mer a férjem elhagyott 2 gyermekkel! Ti hogy éltétek meg hogy egyedűl hagytátok a babát? Baba hogy viselte? Kire hagytátok és mennyi időre?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
16 hósan a nagyira,4 órácskára ami pont az ébredés utáni és az esti fürdőzés közé esett.A nagyival játszottak,sétáltak és finomakat ettek.Majd 2 évesen már 9órára hagytam vagy a nagyinál,vagy a másik nagyinál ahol sok a gyerek mert a testvéreim(mind a 6-an) is oda passzolták le a porontyaikat.Egy kicsi óvoda volt ott.Mire oviba ment már könnyű szívvel váltunk el...ő is és én is mentünk a dolgunkra.Természetesnek tekintettem hogy néha el kell válnunk már az elején.Mivel nem görcsöltem ezen,gondolom ezért is könnyebb volt.Persze az együtt eltöltött időt jól kihasználtuk.
2010. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak 2 hónapos volt a lányom, mikor vissza kellett mennem dolgozni. Sajnos. Nem így terveztem, de így alakult. Borzasztóan fájt, és a mai napig lelkiismeret furdalásom van miatta. 2 éves koráig a nagymamáknál volt, vagy ők voltak nálunk. Utána bölcsis lett. Ekkorra én már elváltam. (nem emiatt) Ma már 15 éves nagydumás a csajszi, közvetlen és barátságos. Ő nem emlékszik semmire, legkorábbi emlékei az oviból vannak. Amennyire tudtam, igyekeztem, hogy az az idő amennyit együtt töltünk,tartalmas legyen. Most a pici fiam fog 7 hónaposan bölcsibe menni (már nem a nagymamikhoz), ezt már másképp kezelem, muszáj dolgoznom, mivel hitelünk van, és pokolian megemelkedett. De már nem lesz lelkiismeret furdalásom, hiszen a bölcsiben aranyosak a gondozók és nagyon imádják a piciket (legalábbis itt nálunk megint ilyen gárda van-szerencsére). Itthon meg majd sokat játszunk, és bepótolgatjuk a távol töltött időt.
2010. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!nekem is a lakáshitel rezsi miatt muszály:((Szerintem igen szomorú hogy az édeaanyák anyagi nehézségek miatt ne mtudnak otthon lenni a gyermekeikkel!
2010. máj. 1. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!