Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hipp barackos tejpéptől...

Hipp barackos tejpéptől fájhat a babám hasa? Mivel tudnám kiváltani, ha ez a gond?

Figyelt kérdés
6 és fél hónaposak vagyunk, még mindig anyatejesek. 3hete kezdtük el a hozzátáplálást. Eddig semmi gondunk nincs mindent megeszik és nem fáj semmi. Kap tízóraira gyümit, ebédre főzeléket és mindkettő után szopizik még. Viszont azt vettem észre mintha kicsit kitágult volna a pocija. Olyan mintha estére nem lenne elég neki már a cici. Tejem az van bőven. Ezért fürdés után elkezdtem neki adni tejpépet. Jóval kevesebbet és hígabbat, mint kellene de nagyon ízlik neki. Szinte falja. Úgy néz ki bevált, mert éjjel így sokkal nyugodtabb. Viszont már kétszer is előfordult , hogy evés után 1-2órával el kezd üvölteni, ami rá egyáltalán nem jellemző. Nem tudom mi lehet a gond.
2010. máj. 3. 11:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!