Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM saját márkás Babylove vagy...

DM saját márkás Babylove vagy a Rossmann Babydream tápszere a jobb? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Köszi mindenkinek!9 hónapos babának kellene.Nem tudom melyik a táplálóbb,finomabb.
2010. máj. 5. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:

nekünk a dm-es vált be ,de minden baba más, esetéeg próbáljátok ki mindkettőt.


az én tapasztaltom az, hogy a rossmannos-t nehezebb csomómentesre elkeverni, és ilyen kis miniatűr,hosszúkás részecskék minig észrevehetőek benne. szal nem tetszik az állaga.

a székletet is jobban megfogta mint a dm-es, de ez tényleg babafüggő, van amelyik babának egyáltalán nem okoz gondot egyik tápi sem, ha jobb az emésztése.

ízre kb ugyanolyanok szerintem, és tápértékben is csak nüansznyi eltérés van köztük.


viszont a rossamnnos tejpépek közül a kukoricagrízes szerintem nagyon el van találva, szuper az állaga, keverhetősége, és az íze nagyon kellemes és semleges, ízlés szerint tupírozható bármivel, nem lesz gej.

2010. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is a dm-es jött be, a kislányom tényleg mindenféle tápszert megevett (milupa, hipp, mildibé, babylove) egyedül a rossmannos-t nem, de annak tényleg nagyon büdös szaga van.


De tényleg ki kell próbállni, mert minden baba más. A dm-est egyébként sokan szeretik.

2010. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Akkor előbb a DM-essel próbálkozunk.Kukoricagrízes pépről is köszi az infót,ezt nem ismertem.Mindenképpen veszek a babusnak.
2010. máj. 5. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is szereti a DM tápit,mondjuk mi a Rossmannosat nem is próbáltuk,mert hallottuk,hogy nem nyeri el a legtöbb baba tetszését:)
2010. máj. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!