Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhát hord 4-6 hónapos...

Milyen ruhát hord 4-6 hónapos babátok?

Figyelt kérdés

Én leragadtam a body+rugi kombonal. Szerintem ez a legkenyelmesebb, es ki sem igazan mozdulunk (csak nyakig overallban).

A tietek mit hord a lakasban?


2017. jan. 23. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyan csak 2 hónapos, de ő is body, rugi kombóban nyomja.

Vedonohoz, orvoshoz nadrágot, pulcsit, zoknit adtam rá, de sokkal kényelmesebb az itthoni ruci.

2017. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Body + talpas pamutnadrág mert nálunk meleg volt és 2 réteg felül sok volt rá. Amikor mégis szükség volt 2 rétegre, akkor szintén body + rugi.
2017. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

body+naci+harisnya vagy zokni, hosszúujjas felső (vékonyabb fajta). Rugi csak pizsomának van rajta.

Ha elmegyünk, body+harisnya+leggings+tunika vagy hosszú ujjas

2017. jan. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rugit kb. 1 hónapos koráig kapott nappalra. Azóta talpas nadrág + body, body + nadrág + zokni kombóban van.

A fiamra tovább adtam rugit, de a lányom olyan ütemben nőtt az első hónapokban, hogy 2 hónap alatt 2 méretet ugrottunk át. 56ossal kezdünk, azt olyan 3 hetes korában 62esre váltottuk, majd a 68asokat szintén alig hordtuk, 4 hónaposan már 74est hordott.

2017. jan. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mi a rugdalózót szerintem 2-3 hetes koráig adtuk rá nappal, nekem az úgy néz ki, mint egy pizsama. Most 9 hónapos, de alváshoz még mindig rugdalózót kap, alatta bodyval.

Nappal body, nadrág és felsőt, pluszba kardigánt/pulcsit, ha hűvösebb van. De ha mintás a body, akkor van, hogy csak simán nadrág+body. Vagy van, hogy ruha és harisnya, azokat is imádom rajta.


Mondjuk mi sokat is megyünk ide-oda, vendégségbe már pici kora óta.

2017. jan. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!