Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El tudná küldeni valaki az...

El tudná küldeni valaki az Aludj jól gyermekem! C. könyv elektronikus változatát?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy többeknek megvan, de akinek írtam privit nem küldi. Érdekel letöltés is és maga a könyv is, ha valaki megválna tőle!

Nagyon köszönöm!


2010. máj. 6. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Írj email címet és elküldöm neked.
2010. máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

bessenyeinora@vipmmail.hu vagy csuti9@freemail.hu

Nagyon köszönöm előre is!

2010. máj. 6. 16:17
 3/13 A kérdező kommentje:

Még nem kaptam semmit, légyszi küldd!

Esetleg valaki másnak megvan?

2010. máj. 7. 17:38
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom megkaptad-e azóta, de én is elküldtem neked a freemail-edre!

2010. máj. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia.Eltudnád nekem is küldeni?aprosag81@citromail.hu
2010. máj. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is megkaphatnám?! zs801030@freemail.hu

Köszi!

2010. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Elküldtem mindenkinek aki kérte! Ha esetleg nem kapnátok meg írjatok és küldöm újból! :)
2010. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az aprosag81@citromail.hu címre sajnos nem megy át a könyv, mert túl nagy a terjedelme, nem tudja fogadni. Nincs valami más email címed?
2010. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Margitnak köszönöm,átjött mind és meg is tudom őket nyitni.

Remélem segít, mert az alvás nálunk a Mumus :)

2010. máj. 8. 15:17
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon szívesen!

Nálunk is nehezen ment az elalvás és az alvás is. Csak úgy aludt el a fiam ha vele voltam és ha kitettem a lábam a szobából legtöbbször már sírás is volt. Persze ez éjjel is így ment, órákat töltöttem az ágya mellett mire olyan mélyen elaludt hogy ki tudtam jönni a szobájából. Aztán eldöntöttem hogy változtatni kell. Addigra már mindent kipróbáltam kivéve ezt a könyvet... Na a lényeg, hogy nekünk nagyon bevált. Kín szenvedés az a kb. egy hét mire átáll, de én tudtam hogy neki és és nekem is jobb lesz. Persze ehhez kell a párod is, mert az enyém pl. egyik nap azt mondta hogy bármilyen nehéz, akkor is muszáj végigcsinálni, másnap meg hogy csináljak már valamit mert ő ezt nem bírja... :) Igaz én is így voltam vele....:D

Azóta viszont átalusszuk az éjszakát! Kivéve amikor jönnek a fogak, de a visszaaltatás ilyenkor is csak annyiból áll, hogy visszarakom az ágyába és már elaszik egyedül. Azért ez nem mindegy.

Na jó sokat írtam, bocsánat!

Kitartást a könyvhöz és pihentető éjszakákat! :)

2010. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!