Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt lehet bedugulva...

Fogzás miatt lehet bedugulva orra a babának? Mit tegyek az orrszívózáson kívül?

Figyelt kérdés
Én erre gyanakszom. Szegénykémnek kiszívtam, és utána kb. 1 órát nyüsszögött, ami miatt persze megint bedugult az orra, és folyt is kicsit. Úgy sajnáltam.:( Most alszik szépen, és nem hallani a dugulást, csak ha szopizik. Meddig tart ez az állapot?
2010. máj. 6. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia nálunk is ugyanez volt 3 hete 1 hétig folyt az orra és el volt dugulva a kisfiamnak,most a héten pattant ki a kis fogacska hegye.
2010. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia,

csatlakozom az előttem szólóhoz. nálunk ugyanez volt a helyzet 2 hétig. aztán tegnapelőtt kibújt egy újabb foga, és a nátha abbamaradt.

ja, én elvittem már fül-orr-gégészhez, mert 2 hétig volt náthája és orrdugulása.

ilyenkor ez normális folyamat, bár nem mindenkinél fordul elő.

az én kisfiam is nehezen tudott cicizni ez miatt, viszont érdekes, hogy csak az esti cicizésnél volt ez probléma, ha éjjel felébredt, nem volt eldugulva a nózija, és reggel sem.

2010. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elfelejtettem leírni, hogy a gyerekorvos kevert orrcseppet írt fel, az jó volt. kérdezz rá a gyerekorvosodnál.
2010. máj. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tényleg? Akkor valószínű neki is ezért van. Ma kihívom a dokinkat azért, és tuti ad is rá valamit, amivel megkönnyíthető a picimnek a levegővétel. Rossz lehet dugult orral szegénykémnek. Ma reggel is leszívtuk, és eléggé nehezen jött ki, és nagyon sűrű volt, éjjelre begyűlt.:( Köszi a válaszokat, azért ez megnyugtató, hogy nincs nagyobb baj.
2010. máj. 7. 08:30
 5/7 anonim ***** válasza:

szia, utolsó válaszoló vagyok:

meg tudnád írni, hogy mit írt fel a doki nektek?

a kisfiamnak megint kezdődik előlről:-(((

2010. máj. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hány hónapos a babád?
2010. máj. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! 8 hónapos 18 napos a kicsim. A doki fluimare orrsprayt és cebion c vitamin cseppet vetetett velem. Recept nélküliek. Azt mondta, hogy elhúzódhat akár 2 hétig is vagy tovább, de semmi egyéb teendő nincs vele, csak annyit, hogy leszívni, utána orrsprayzni, és naponta 10 csepp C vitamint, és hogy sokat igyon, amennyit csak bele tudok diktálni. Remélem rendbe jön a te picid is. Ja még annyit, hogy a dokim szerint nem fogzás, hanem meghűlés vagy pedig allergia. Remélem tényleg csak meghűlt.:(
2010. máj. 8. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!