Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers midi (active baby)...

Pampers midi (active baby) pelenkánál nagyobb ugyanebben a kategóriában?

Figyelt kérdés
Kislányunk 3 és fél hónapos, 6,3 kg. A Pampers midi 9 kilóig pelenkából egy-egy nagyobb "eseménykor" kifolyik a tartalom (hú de szépen fogalmaztam, szóval a kaki:). Nem a pelenkázással van baj, elég szorosan rakjuk rá. Tudnátok ajánlani olyan pelust, amelyik egy kicsit magasabb derekú?
2010. máj. 7. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk a Lidl áruházakban kapható Softino midi 4-9 kg pelenka vált be. Nem túl drága és szerintem jó is. Én is hasonló problémák miatt próbáltam ki.

2010. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Dm-es pelusnak magas a háta.

De egyébként én sosem a méret szerint adom rá a fiamra a pamperst. 4kg volt, mikor 2esről 3masra váltottunk (a 2essel már baleseteink voltak), és most nincs egészen 7 kg és már a 4est használjuk (nagyon elszorította már a 3mas a combját). A liberótól a frász kerülget, volt, hogy felemeltem a fiam, és a lábán folyt ki a pelus mellett a pisi. De van, akinek az válik be.

2010. máj. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mikor nekem ilyen pici volt a fiam akkor a (Dm-es pelus) babylove 3-asát használtuk.Meg fixies pelust.A pamperst akkor nagyon nem szerettem,semmire nem volt jó.

2010. máj. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Vettünk Baby Soft pelust a Dm-ben, mert a Liberónak nagyon nagy kiszerelései voltak "kipróbálásra". Ilyen ramaty pelenkával még nem nagyon találkoztam. Olyan, mintha szatyorba csomagolnám a babámat. Műanyag, csörög, ráadásul a háta helyett most reggelre a lába lett tiszta kaki. Tök jó! Végig kell próbálni az összes pelenkát, hogy találjunk olyat, amitől nem kell naponta 2-szer ruhát cserélni? Remek!

Viszont a Huggies 5-9 kg. Próbálgatjuk, még nem volt vele gond és jó gumírozott a háta.

2010. máj. 13. 09:40
 5/8 anonim ***** válasza:

nekünk is a huggies vált be leginkább

3 hós és 6,7 kg a fiam (most váltottunk 3asról 4esre).

- a rossamnnos eggyel rossazbb mint a dm, ki se próbáld

- a mülleres pelus kb ugyanaz mint a dm, talán egy hajszállal kevésbé nejlonos

- a lidl-s toujours elég jó, majdnem olyan, mint a huggies, de egy árban is van és akkor már maradok a huggiesnál

- próbáltunk 2-3 fajta 100as pakkos futáros pelust is, de a prémium kategória szintén huggies árban van (ha az akciós), a 2.osztályúval meg mindigbefürödtünk.

2010. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekünk a Happy pelenka jött be. Már a korházban is olyat kaptunk és jó volt. Aztán sokáig nem láttam boltokban, míg megtaláltam a tescoban. Türhető ára van és nagyon jó, gumirozott a dereka is. A pempersel nekünk is gondjaink voltak. Mindig a hátánál folyt ki.

Most kezdük el használni mi is a 3-ast.

2010. máj. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a hátánál hajtsd vissza befelé kb 1cm-re a pelenkát.

nekem bevált:)

2010. máj. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát ez tényleg babafüggő!Nálunk pont a Happy volt az ami mellett mindig balesetek voltak...próbáltam Liberót(2),huggies-t(1),DM-est(1)de,a Lidl-s Toujours pelus jött be igazán!lányom 4 hós és 7,5 kg.Hiába 9 kg-ig van a méret,de a comb részénél már igen szorít,így a 3-ról a 4-re kell váltanom!:D

Sajnos ezt neked kell kitapasztalnod!

Sok sikert!

2010. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!