Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónaposan külön szoba? Akik...

7 hónaposan külön szoba? Akik később tették át babájukat külön szobába miket tapasztaltatok? Hogy teltek az első éjszakák, reggeli ébredések?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 06:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyémek az első perctől kezdve külön szobában voltak.

Akiket ismertek,mhogy később tették különszobába,ott 2-3 hét kellett,amíg a gyerek megszokta.

2010. máj. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Én 13 hónaposan tettem külön szobába a lányomat. Egész este kínlódtunk a férjemmel, mert lelkiismeret furdalásunk volt, hgoy szegény gyereket átraktuk külön szobába :D

Ő viszont átaludta az éjszakát és azóta is gyönyörűen elalszik egyedül és reggelig alszik.

2010. máj. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Én is 7 hónaposan tettem külön szobába kisfiamat, egyúttal elkezdtem alkalmazni az aludj jól gyermekem módszert. Szerencsére nem volt semmi hiszti, percekig tartó sírás, szépen alszik azóta is! Korábban nem láttam értelmét, mellettem aludt, ha éjjel ébredt, kéznél voltam :D
2010. máj. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én ha tehetném, már 2 hónapos kora óta külön tettem volna. most 9 hós, és nemsokára készen lesz a házunk, így mehet külön. egyedül jobban alszik.
2010. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Babám már két éjszakát a szobájában aludt. Semmi probléma nem volt eddig. Első éjszaka többször ránéztem, reggel már vártam az ajtajában, hogy mikor ébred. Ma reggel ő kelt hamarabb, volt egy kis sírás (valószínű, hogy az első nyögdécseléseket nem hallottuk meg, és ő így szólt), de utána olyan mosolygós volt, mint korábban.
2010. máj. 10. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!