Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy véded pici babádat...

Hogy véded pici babádat (9-13hós) a kullancs ellen? Védőoltás kizárva!

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Biogalaktívval gyógyszertárban kapható
2010. máj. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát egy évesnél talán meg lehetne kérdezni, de a B vitamint illata érződik a bőrön át és utálják a kullancsok. Mikor kicsi voltam, apu polivitaplexet adott nekem és sosem volt. Nem tuti módszer és nem tudom, ilyen pici kaphat e? De a gyógyszerészek biztosan tudják, főleg a dokinéni... Mi is meg fogjuk kérdezni, mert a lányom csak augusztus végén lesz 1.
2010. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
alva effitan
2010. máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért nem jó a védőoltás? Mi azt gondoltuk hogy majd azt beadatjuk neki. Miért nem ajánlott? Tudtok valamit? Köszi előre is.
2010. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. A kullancs megtalál, ha akar...
2010. máj. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem viszem a bozótosba. Ha mégis, akkor leszedném a kullancsot. És eltaposnám.
2010. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Hol találkozhat egy pici baba kullanccsal?
2010. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak: akár a fűben is. Sajnos. DM-ben lehet kapni olyan bio kullancs- és szúnyogriasztót, amit a babák bőrére is lehet használni, nem vegyszeres, csak természetes anyagokból készül.
2010. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tudod,ha egy baba elkezd menni,akkor nem parancsolhatsz rá,h oda nem menj stb....

Akkor Ő megindúl és bizony kúszik-mászik ha kell,ha nem.

És sajnos akár a kertben is megtalálják azok a dögök.

Oltást nem akarok mert "felesleges".Ugyanis azt hiszem a Lyme-kor ellen nincs oltás-vagy fordítva?!

Mindegy is.Hisz hiába adok neki oltást,ha nem teljes egészében védi meg a kullancscsípéstől.

Akkor meg tényleg felesleges.

Most rendeltem szúnyog és kullancsriasztó karperecet de még be akarok szerezni valami fújós cuccot is.

Azt hiszem van valami kimondottan kullancs elleni szer-BioGalaktív.

2010. máj. 12. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!