Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tipusu testverbabakocsi...

Milyen tipusu testverbabakocsit vegyek?

Figyelt kérdés
Olyan kellene ami nem tul nagy,konnyu es buszra is fel tudnam tenni.
2010. máj. 9. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
peg perego aria legkönnyebb, legkisebb,és a legjobb strapabiró
2010. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nikcsi ***** válasza:
Nekem Phil&Teds van, nagyon szeretem, de az nehez, kb. 11 kg.
2010. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 11 kg az nem számit nehéznek a testvérkocsiknál.Én rengeteget keresgéltem,és nem könnyű,mert vagy az első gyereknek kényelmetlen az ülése,vagy dögnehéz a kocsi és nem lehet irányitani,vagy valami más gond van vele.Én azon az állásponton vagyok,hogy csakis Jane powertwint szeretnék.Könnyű,rosszat nem olvastam róla.'7 hónapos lesz a nagy amikor születik a kicsi,és nálatok? Vagy van egy másik,számomra az maga a tökély,de nagyon drága,iCandy Pear a neve,keress rájuk neten.
2010. máj. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja,előző vagyok,mellesleg a peg perego aria twin amit az első válaszoló javasolt,szerintem nem jo választás,egymásmellett vannak az ülések,nem fogsz vele sehova sem be és felférni.Lehet hogy peg perego duettet akart irni,az való testvérkocsinak,de az meg dög nehéz.
2010. máj. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja,előbb azt akartam irni hogy nálunk 17 hónapos lesz a nagy...:-)
2010. máj. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ariat akartam irni

Nekem volt, felfért buszra,liftbe,boltba, drogériába a sorok közt

egymás mögöttit sose vennék,mert valamelyik gyerek mindig hanyagolva érzi úgy magát(volt powertwinem is 1 hétig)na az egy dög, olyan,mintha vonatot tolnál.

a phil&teds azért nem jó,mert a gyerek az alsó kosárban,a kipufogógőzt szivja nem mellesleg egy rosszabb lépésnél jókorát belerúghatsz szegény hátába

(nálunk a kisebbség utaztatja igy az alsókosárba a nagyobb gyereket)

2010. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nehez olyan kocsit talalni ami minden szempontbol megfelelne.

Nekem csak olyan babakocsi johet szamitasba ahol egymas mogott vannak a gyerekek,mert nem ferek fel a buszra sem a boltba.


Koszonom mindenkinek a valaszokat.

2010. máj. 12. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!