Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudok rendelni a neten...

Hol tudok rendelni a neten olcso pihenöszéket ami zenél és rezeg magátol? Használt is jo lenne, pécsi vagyok, esetleg melyik bababoltban tudok venni?

Figyelt kérdés
Láttam régebben valahol a neten olyan fisr presh-os pihenöszéket ami esöerdö mintázatu volt és zenélt meg rezgett,csakmár nem tudom hol találtam.Ha valaki látott hasonlot kérem irjon,vagy esetleg van elado akkor azt is szivesen venném. köszönöm.
2008. okt. 11. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Vatera.hu, teszvesz.hu, Brendon-ban is sokfélét lehet venni,de az új elég drága.
2008. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is ilyen van, imádja a kisfiam. Én a www. c-sale.hu oldalon rendeltem (ezen belül baba center, fisher price, pihenőszékek), 16990 ft volt+ pk.

2008. okt. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én az ebayrol szoktam rendelni, sokszor szallitassal egyutt is olcsobb, mint mashonnan, es rengeteg uj dolog van ott.

bar a fentiek valoszinuleg jobb opciok, ha van ott.

2008. okt. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!