Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hogy csináljam ezt?

Anyukák, hogy csináljam ezt?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos babám aki éjjel óránként cicizik. Elvenni éjjelre teljesen nem szeretném tőle az evést, mert csak 250 grammot hízott. biztos éhes is, azért kel ennyit. Ezért írattam tápszert...nap közben nem adok neki, de adnék este, vagy éjjel, de nem tudom melyik a jobb...ha este adok, és akkor talán éjjel nem kel fel, viszont akkor két szoptatás is kiesik (az esti és az éjjeli). Vagy adjam éjjel, az éjjeli szoptatás helyett, de akkor addig ugyanúgy óránként fog kelni, ráadásul az éjjeli melegítés időt vesz igénybe, addig nyöszög majd, felveri a nagytesót...aki csinált ilyet hogy csinálta?
2017. febr. 28. 15:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem este adj neki tapszert, lehet keves neki ami a cicibol jon, ha jol belakik nem fog orankent felkelni! Mi is 5 hósak vagyunk es mar csak 1x ebred fel ejszaka! En termoszba szoktam behozni a szobaba vizet es a tapszert es ugy nem vesz sok idot igenybe, addig pedig cumit adok a szajaba igy nincs nyoszorges:)
2017. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
hát az estét én úgy értem, hogy mikor fektetjük őket, 20.30-kor adnék, így nem gond a melegítés, mert míg a nagy fürdik megmelegítem, meseolvasás alatt meg megeszi...a melegítés éjjel gond, mert a nagy szobája mellett van a konyha, felébredne rá...és a termosz se megoldás, hajnal 3ig az sem tartja melegen..
2017. febr. 28. 16:24
 3/27 A kérdező kommentje:
te mikor/hánykor adod neki?
2017. febr. 28. 16:24
 4/27 A kérdező kommentje:
a te babád kezdetektől tápszeres?
2017. febr. 28. 16:24
 5/27 anonim ***** válasza:
Nagyon olcsón lehet venni cumisüveg melegítőt.egész éjjel melegen tartja a vizet.Az én babám 5 hetes de kezdettől pótlást kap.
2017. febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Elso vagyok

En ugy szoktam hogy kicsit melegebbre csinalom a termoszba a vizet es ugy melegen tartja, foleg ha konvektor kozelbe rakom. A mi babank is 20:30-21:00-kor eszik es utana csak 4-kor kel fel enni. De ha igy sem megy adj neki cicit addig ameddig apa csinal neki enni, mi valamikor igy csinaljuk. Es igen a kezdetektol kap tapszert, mert keves az anyatejem.

2017. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
3%

Figyelj, akarki akarmit mond, nem normalis,ha egy emberi leny ejjel nem tud aludni es konkretan olyan ehes, hogy sir. Nyugodtan adj neki tapszert, vagy elore lefejt tejet, de ejfelnel kesobb mar ne egyen. Bar az egyik legrosszabb amit tehetsz, hogy szopik es tapszert is eszik, olyan hasfajos lesz tole hogy az nem igaz.

Az en babam 3 honapos kora ota 10kor lefekszik es reggel 9kor kel. Ha orankent felkel, valamit rosszul csinalsz!

2017. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
zseniális a babád. 3 hónaposan az enyém is ilyen volt, csak szólok :( vegyes táplálású volt a nővére is egyébként, nem volt hasfájós.
2017. febr. 28. 18:13
 9/27 A kérdező kommentje:

bocs, azt hittem azt írod 3 hónapos. benéztem.


amúgy a hasfájás a bélrendszer éretlensége miatt van, nem? A vegyes táplálás rátehet egy lapáttal ha amúgy is éretlen a bélrendszer...de azért egy 5 hónapos (lassan 6) babáé már nem annyira éretlen, az enyém már az almánál tart...ha a tápszertől fájna a hasa, miről beszélnénk hozzátáplálás terén?

2017. febr. 28. 18:37
 10/27 anonim ***** válasza:
En lehet hogy inkabb minden etetes utan kinalnam meg tapszerrel, hogyha egesznap jol lakna Nem kelne annyiszor ejjel... Esetleg ha mar majdnem 6hos a hozzataplalast is megprobalnam.
2017. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!