Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig sírnak a babák? Tudni...

Meddig sírnak a babák? Tudni szeretném, mert van olyan nap, amikor evett tápszert meg anyatejcit, tiszta a pelus, a kezünkben van és sír!

Figyelt kérdés

Már rosszul érezzük magunkat hogy mi lehet a baja!

nem, hisztizik csak normálisan sír!


2008. okt. 11. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kis drága? Ne aggódj nem csináltok rosszul semmit. Próbáld meg, hogy sétálgatsz, miközben fogod. Vagy tedd hasra és simogasd a hátát, mert lehet hogy fáj a kis pocija vagy álmos (mindkettőnél bejön.) Ha akkor is nyűgös, akkor próbáld meg odaadni neki a cumiját, amikor hason van. Nálam sokszor bejöttek ezek a dolgok. Volt olyan hogy hasra tettem, odaadtam neki a cumiját és azonnal megnyugodott és elaludt. Remélem segítettem. Üdv.: Kriszta, egy 2hónapos baba anyukája
2008. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szintén zenész!

2 hónaposak vagyunk

2008. okt. 11. 19:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Óóóó, ezen ne aggódj, a kisbabák bizony sírnak. Mást még nem tudnak csinálni, hiszen még nem tanultak meg beszélni. Nem tudják azt mondani, hogy "Kedves anyukám, az a problémám, hogy a szemembe süt a nap/nem tetszik az a kép a falon/elfeküdtem a kicsi fülem/viszket a térdem de nagyon/stb, ezért sírnak, nekünk meg ki kell találni mit szeretnének. Az én kisfiam egy éves, de még mindig sírással jelzi, ha valami nem úgy van, ahogy ő szeretné. Persze sokkal kevesebbet, mint egy két hónapos, mert ő már egyszerűen arrébb mászik, ha megunt egyhelyben lenni, vagy megvakarja a buksiját ha viszket neki, elvan a játékaival ha ehhez van kedve, és simán lazán utánam jön, ha pedig ahhoz van kedve. Arról nem is beszélve, hogy amikor már beszélni tud, akkor sem biztos, hogy szavakban ki tudja fejezni, mi a baja. Sok kisgyerek sír, ha fáradt, de nem tudja megmondani, mi a baja, sőt, tiltakozik, hogy nem akar aludni menni,pedig pont a fáradtságtól sírja el magát minden percben.
2008. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!