Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit sétáltok naponta a...

Mennyit sétáltok naponta a babátokkal?

Figyelt kérdés
az enyém 5 hónapos
2010. máj. 10. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Délelőtt kb. 1órát.Ebéd után a következő evésig. (kb.3óra)

2010. máj. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is 5 hós. Ebéd után 2 órát, ha apa hazajön, akkor Ő is elviszi kb. 1 órára.
2010. máj. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7,5 fél hós a kisfiam,délelőtt itthon játszunk,majd alszik egy fél órát-órát aztán elintézzünk a dolgainkat(pl nagybevásárlás,posta stb kocsival)majd ebéd után alszik séta közben kb 1-1,5 órát aztán pedig nézeget még séta közben legalább 1,5 órát.tehát konkrétan a séta kb 3 óra!:)
2010. máj. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15 hós. 2-3 óra hosszat,ebéd után. Uzsi után még lemegyünk kb. 1 órára.
2010. máj. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van olyan nap hogy nem is megyünk ki, de van olyan is hogy gyakorlatilag reggeltől estig kint vagyunk, és még a délutáni alvását is ott tölti a kislányom. Bár ő már egy éves.

5 hós korában ritkábban mentünk ki és kevesebb ideig, mert az télen volt.

2010. máj. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi 2-3 órát vagyunk kint a 15 hónaposommal a kertben. Van amikor 2 részletben de van amikor egyszerre és van olyan is, hogy nem megyünk ki egyáltalán. Pl ha esős idő van.
2010. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De jó nektek :-) Mi sajnos csak napi egy órát tudunk sétálni, mert nem bír többet a kislegény és ordítani kezd. Még megpróblom délztánonként az erkélyen is altatni, de ott sem megy fél-egy óránál több. Majd csak megszokja :-)
2010. máj. 10. 10:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy van a babakocsiban?Mármint még teljesen fekteted?Vagy kilát egy kicsit?

A lányom is 5 hós,de 3 hós korától csak a félig ülő helyzetben marad,hogy lásson,mert különben Ő is ordít!Nekün k az a legnagyobb próblémánk,hogy ő nem hajlandó a babakocsiban elaludni!Lehet elrontottam ,de csak úgy alszi el lent ha kiveszem (mikor már látom hogy leragad a szeme)és sétáunk úgy hogy az ölemben van!max 5 perc és alszik,és visszateszem!

Amúgy a kocsiban a hordozójában elalszik magától,de a babakocsiban nem!Én is szenvedtem több mint két hónapot!

Meg nem mertünk messze sem menni!Kitartás,próbáld fokozatosan emelni,meg új helyekre(másik utcába ) vinni mint ahol szoktatok!

2010. máj. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsi mármint a sétaidőt emelni...

Utolsó voltam!

2010. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!