Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes biztonsági babafürdető...

Érdemes biztonsági babafürdetőt venni (újszülöttnek)?

Figyelt kérdés
Most várom a harmadik gyerkőcömet a két kicsi között 2 év korkülönbség lesz!(az első már nagyocska).A párom munkája miatt többször fogok egyedül fürdetni,és hallottam különféle babafürdetőkről!Azt gondolom így talán ezeken a napokon egyszerűbb lesz a fürdetés!Akinek bármilyen tapasztalata van azt örömmel fogadom!
2010. máj. 11. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztonsági babafürdető? Pontosan mire gondolsz? Nekünk az első hónapokban kis babakád volt. Amikor azt kinőtte, vettem a kádba helyezhető fürdető szivacsot. Pár száz forint, vagy max. 1500 és nagyon praktikus. Kényelmes a babának és biztonságos. Ilyesmi, több bababoltban is kapni: [link]
2010. máj. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!igen ilyesmire gondolok,ahol szabad a szülő mindkét keze fürdetéskor!
2010. máj. 11. 07:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Egy, max. két hónap alatt kinövi a baba, kár érte pénzt kiadni. Ráadásul már tapasztalt anyuka vagy, nem kezdő, semmi szükséged rá szerintem. Én nem vennék, de ha te úgy érzed, jobb lesz úgy neked, akkor magadra hallgass.

Én már első babámhoz se vettem, pedig én fürdettem mindig, segítség nélkül, nálunk is olyan a munkája a páromnak, hogy keveset van itthon. Most várom a második picit, nem vettem másik kádat, csak annyit csináltam, hogy a fürdőszobába is tettünk egy pelenkázót, hogy ne kelljen a szobában fürdetnem. A nagyobbik is csak 21 hónapos, ő elvan a nagy kádban, mellette van az állvány a kiskáddal, így egyedül is megoldom a két gyerek fürdetését akkor is, ha egyszerre kell.

2010. máj. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem az a fontos, hogy Te és a baba biztonságban érezzétek magatokat. Én vettem kádba tehető szivacsot, ami mellett 2 szivacsállatka volt és nem bántam meg. Általában egyedül fürdetem a picit (első gyermek), mert a párom későn ér haza. Nagyon féltem a fürdetéstől, mert a bal csuklómban elszakadtak a szalagok, így néha "kikapcsol" és olyankor nem tudok vele tartani. Engem megnyugtat, hogy a szivacson fekszik, így nem csúszkál, nem tud "beleesni" a vízbe. Ha majd a pici nagyobb lesz (most 7 hetes) és én magabiztosabb, lehet, hogy nem fogom használni, de addig örülök, hogy van. Előfordulhat, hogy más hülyeségnak tartja, de nekem bevált.

2010. máj. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mindig egyedül fürdetem a manóm (kivéve hétvégén) és mi is beszereztünk egyet, beleraktam a picit és úgy megijedt, hogy nem érezte hogy fogom hogy végig ordított. Szegény még másnap is sírt mikor fürdettem:( Le is vittem a pincébe, soha többet:S
2010. máj. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem praktikus lenne számodra akár a szivacs, akár az ülőke, így fürdés közben két kézzel tudsz játszani a babával .) Mi vettünk mindkettőt, de míg ki nem nőtte, a szivacsot használtuk, előnyösebb, hiszen a meleg vizet szívja magába,folyamatosan melegen van tartva a vízben és nem a hideg ülőkére teszed ls.
2010. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Mi vettünk egyet, és jó döntés volt. Mi a születésétől fogva a nagykádban fürdettük, és oda tettük a biztonsági fürdetőt. Ez kicsit drágább fajta, de 8 hónapos korig használható (mi kb 9 hónapos koráig használtuk, akkor érte el a 8 kg-t), és nem csak sima műanyag, hanem van rajta csúszásgátló is a felső részén, így a baba teste nem csúszkál, benne, és nem is hideg. A fiam nagyon szerette, hiányolta is, amikor eltettük.

[link]

2010. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de még mindig nem tudtam eldönteni hogy vegyek-e?Mondjuk ez a szivacsos fajta szimpatikus nekem!
2010. máj. 13. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!