Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert sikit mindig a fel eves...

Miert sikit mindig a fel eves babam? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Ha orul ha izgatott ha ehes almos barmi van folyton sikit de ugy hogy mar faj a fulem fejem tole hogy egesznap ezt hallgatom. Hogy lehetne leszoktatni errol? Mar egy honapja csinalja. Azthittem az elso napokba hogy most fedezte fel hogy tud ilyet es azert sikonyal gyakran. Gondoltam par nap es abbahagyja , de nem . Nagyon zavaro mar . Eles nagyon hangos :/ valakivel volt hasonlo?
2017. márc. 16. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
az én lányom is ennyi idős és ugyan ezt csinálja... nem jöttem még rá, mit csináljak vele, nekem is fáj a fejem tőle :D
2017. márc. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csinálta, én arra jutottam, hogy a hangját próbálgatja. Most 9 hónapos és a sikítozás átalakult artikulátlan hangon történő ordibálássá: ggggöööö, khkhkhöö, eöee, ííí. Egész nap ezt csinálja, hangosan. Sírós (vagyis inkább tele torokból bömbölős) volt sokáig, az inkább zavart, ez mostanra lekorlátozódott a pelenkázás/öltözés idejére.
2017. márc. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha gügyög is mellé, csak szórakoztatja, majd abbamarad.
2017. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert a beszédfejlődés része. Majd elhagyja.
2017. márc. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Öt hónapos babám vagy két hétig sikongatott, üveghangon. Szerencsére nem non stop, de egész nap, amikor épp eszébe jutott. Szerintem felfedezte a hangját és tetszett neki.

Mostanában ha rossz a kedve vagy kicsit sajog az ínye a fogzás miatt, akkor így nyenyereg:

https://www.youtube.com/watch?v=HKpEDJAk-5w

(mit nekem a tízórás verzió ezek után?)

Egyszer egész álló nap folyamatosan csinálta, aznap ráadásul majd szétesett a fejem, valami front miatt, ami úgy tűnik, mindkettőnket megviselt.

2017. márc. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oo ahogy latom akkor ez szinte altalanos dolog es ki kell birni nincs mit tenni :D :) koszonom a valaszokat szep napot mindenkinek
2017. márc. 16. 15:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor csatlakozom én is. 6 és fél hónapos kislányom ugyanezt csinálja...
2017. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, fog még hörögni, morogni is a visítás mellett, ill. a nagy db-n való beszélgetés később is szokása lesz. :)
2017. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!