Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli örökmozgó babával...

1 év körüli örökmozgó babával repülni? Akinek van tapasztalata megosztaná velem?

Figyelt kérdés
13 hónapos lesz mikor repülni fogok vele, eléggé félek, mert fél percnél tovább nem ül meg az ölemben. Csak a jövés-menés izgatja. Mivel kössem le a figyelmét amíg ölben kell ülnie? Sajnos még a mesék sem kötik le a figyelmét, bár azért viszek majd tabletet a nagyobb gyerkőc miatt is.
2017. márc. 16. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi 12 honapossal repultunk kb masfel honapja, szornyu volt :( futkosni akart a sorok kozott, az megy ugye problema volt, mert 2 ember nem fer el egymas mellett. A szelen ulok meg forgattak a szemeiket, pofakat vagtak stb. Az olunkben alig volt el, adtunk neki ragcsat neha, akkor par percig nyugi volt, de amugy nem. Nagyon hosszu volt az a 2.5 ora, nem akarom mostanaban ujra megcsinalni.
2017. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Óóó, de jó hír. Hát én is ettől félek. Meg a sok várakozástól. Nem tudom a reptéren is mit fogok velük csinálni...
2017. márc. 16. 13:55
 3/9 anonim ***** válasza:
hát nekünk se volt jo élmény.ránk is szóltak, furdalt a lelkiismeret, de ez van. akkor volt a legnagyobb nyugi, amikor finomsagokat kapott.az amúgy is jó ha rág, mert a füle nem dugul be a magasság miatt.
2017. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
13orat repultem 14honapossal. Remalom volt, osszesen 1orat aludt:( Mondjuk engem Nem Nagyon erdekelt hogy ki mit gondol. Nyilvan nem jo kedvemben repkedtem, epp koltoztunk 😀 Szoval leszarom tabletta es kitartas kell semmi mas :) Jo utat!
2017. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, hogy nyeldesnie kell fel- és leszálláskor. Igazából ő még annyira nem eszik darabosat, csak néhány kaját. De azt hiszem abból betárazok, amennyit lehet. Ja meg szopizik még, remélem azzal le tudom higgasztani. Jó lenne még, ha vki írna néhány tippet, ami nem jutott még eszembe, mivel lehet elterelni egy ennyi idős baba figyelmét.
2017. márc. 16. 15:48
 6/9 A kérdező kommentje:
Az engem sem érdekel, ki mit gondol, hiszen, itt még nem arról van szó, hogy "jól nevelt"-e a gyerek, mert még picike. Inkább a nyűglődéstől félek.
2017. márc. 16. 15:51
 7/9 A kérdező kommentje:
És a gyereknek adtál vmi tablettát? Vagy magadnak? :)
2017. márc. 16. 15:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Magamnak 😀
2017. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat azt te tudod, hogy altalaban mi koti le a babad imfigyelmet:) az en babamat altalaban lekoti az eneklos meses video, de a repcsin termeszetesen nem. Aztan egy elottunk ulo kisfiunak volt egy rajzolos jateka, azzal par percig elvolt. Meg nezegettuk a katalogust, azzal is elvolt egy ideig. De mindenaron mozogni akart szegenyem :/ ugyhogy nem sokaig tudtuk ulve tartani. Ha van hely epitokockanak a taskadban akkor vigyel parat szerintem. Enyem imadja, ha lett volna hely neki, akkor tuti rakok el.
2017. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!