Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Szerintetek ez a nő...

Anyukák! Szerintetek ez a nő valóban terhes?

Figyelt kérdés

Gyakorlásként spanyol online újságcikkeket olvasok és az egyik oldal erre a képre irányított. Azt állítják, hogy terhes ez a színésznő. Felkeltette az érdeklődésemet, mert hirtelen én sem tudtam eldönteni. Szerintetek lehetséges? (nyilván tudom, bárkinél lehetséges, de hogy ti úgy látjátok, mert néztem róla képeket, és alapvetően vékonynak tűnik) Vagy inkább egy rossz pózban elkapott kép?


[link]



2017. márc. 18. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem írtad, hogy hány hónapos terhes. Másrészt a pocak nagyobb részét takarja a mellény. Simán lehet terhes, amennyi látszik, 5-6 hónaposnak tippelem.
2017. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szimplán csak kövér.
2017. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Ezen a képen egy úszógumira tippelek, mint babára, de a kettő nem zárja ki egymást és nem írtad, hányadik hétben jár.
2017. márc. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Nem terhes. Ahogy előrehajol, azt a kis felesleget ami a hasán van lenyomja a mellény.
2017. márc. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!