Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 5 hónapos lessz,...

Kisfiam 5 hónapos lessz, lassan 2 hete látszik alul az inyén a két kis fehér csik. Ebből mikor lessz fogacska kb. , mert már nagyon szenved?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet így megmondani. A kisfiam 4 hós múlt, szintén van két kis fehér vonalkánk. A doki azt mondta, duzzadt az ínye, de ő ugyan meg nem tudja mondani, mikor lesz ebből fog.

Egyre inkább azt tapasztalom, hogy nagyon egyéni, hogy mennyi idő kell, míg kibújik. Egy ismerősömnek hónapok óta mondogatja a doki, védőnő, hogy most már biztos csak pár nap, és 11 hósan még mindig semmi. Persze ez a ritkább eset.


A Dentinox nekünk nem jött be, de amíg bekenem az ínyét, boldogan rágja az ujjam. Talán a Chamomilla kicsit segít, nem próbáltátok. És vettem Viburcol kúpot is. Azt inkább éjszakára szokták, de még nem volt rá szükség, szerencsére jól alszik.

2010. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagyis azt akartak mondani, hogy a Chamomillát nem próbáltátok?
2010. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,mert minden gyereknél más,úgyhogy az én válaszom sem mérvadó;de az én kisfiamnak már két hónaposan látszott ugyanez és 7 hónaposan lett belőle fog. :-)
2010. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Engem most elkeserítettél egy picit. 3 hós a fiam, és kb 2 hete látszanak a csíkocskák, és kemény is neki... Lehet, hogy még hónapokba telik mire kibújik?! Szegénykém!!! :(

2010. máj. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!