Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Készített már valaki sajátkezű...

Készített már valaki sajátkezűleg játszósátrat?

Figyelt kérdés
Igaz, nem kertes házban lakunk, de úgy látom a kislányom szeret bemászni az asztal alá, az etetőszék alá, oda bekuckózza magát, és eljátszik. Ezért gondoltam, hogy csinálnék neki nagy dobozokból vagy ilyesmi. Vagy ha olcsón lehetne venni. Mit tanácsoltok?
2010. máj. 11. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Íróasztalra egy nagy plédet terítesz,belül kipárnázod és kész a benti kuckó...ilyen kuckóba költöztettem át a fiam aki bevette magát a mosogató alatti szekrénybe.
2010. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem ilyesmire gondolsz, de kiskoromban mikor beteg voltam, anyával mindig kamilláztunk (a kamillatea gőze fölé kellett hajolni). Mindezt eléggé gyűlöltem, így anya azt találta ki, hogy két (vagy több) hokedlire ráterített egy- két plédet, és az alá bújtunk be (közben mesét olvastunk, vagy játszottunk, de ez most nem lényeg..:D). Szerintem valahogy hasonlóan meg lehetne oldani, és akkor még helyet sem foglalnak a dobozok. Bocsi, ha hosszúra sikeredett, csak feltörtek az emlékek :D

19/L

2010. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kisfiamnak én egy nagy lepedőt kifeszítek két bútor közé és kész is van a játszósátor.

Az udvaron meg van neki egy kis ágakból összetákolt kis kunyhószerűség.

2010. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van utazóágyatok, annak az oldala lezippzárazható, és a tetejére kell egy pokrócot tenni.

Vagy az asztalra teríteni.

Vagy, mikor kicsik voltunk tesómmal, a nagyiéknál a két fotelt közelebb húztuk, ráterítettünk egy nagy pokrócot és beköltöztünk! Nagyon jó volt.


De ha varrni gondoltad, abban nem tudok segíteni.


Esetleg tesz-vesz, vatera vagy hasonló oldalakon nézz szét.

2010. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

kevésbe kreatív, de olcsó:)))

2010. máj. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!