Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiút milyen ruhában illik...

Kisfiút milyen ruhában illik keresztelni? 8-9 hónapos. Fekete nadrág, fehér ing jó, vagy a nadrágnak is fehérnek kell lenni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs megszabott szín vagy fazon. Az a fontos, hogy csinos és kényelmes legyen, az se árt,ha később is tudja hordani. Egyáltalán nem lényeg,hogy fehér legyen, még a kislányoknak se, nemhogy a fiúknak :)))
2010. máj. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én kisfiamat most kereszteljük. semmiképp nem akarom hófehérbe, ez olyan régimódi. inkább valami vagány cucc lesz rajta. sötétkék naci egy fehér hosszú újjú body és arra egy világoskék rövidújjú kising. vagy egy galléros body és egy csini pulóver
2010. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia! Mi bajban voltunk, mert nálunk a család elég hagyományőrző, megszóltak volna, ha nem tiszta fehérben van. Végül ebben lesz most vasárnap megkeresztelve.

[link]

2010. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kisfiamnak most volt a keresztelője.8 hós.először én is egy kis öltönyt akartam neki,de aztán lebeszéltek(meg nem is én fizettem hanem a keresztszülők,így nem volt beleszólásom).kapott egy fehér ujjatlan rugit amihez van egy kardigán,egy sapi és tutyi a lábára(5000 Ft volt összesen).az egész fehér és az elejére egy macika van hímezve.nagyon édes volt benne.szerintem olyant vegyetek amit tudsz még hasznosítani majd neki.de ha mindenképp öltönyt akarsz,szerintem jó a fekete naci is neki.a lényeg az hogy ne úgy nézzen ki akkor mint egy kis bohóc szerintem(vagyis ne tarka ruhát adj rá akkor).

/S/

2010. máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!