Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ehhez a vezetéknévhez keresztn...

Ehhez a vezetéknévhez keresztnév ötletek?!

Figyelt kérdés

Első baba még nem tudjuk hogy kisfiú vagy kislány.

A nevek területén is elég nehéz a választás. Tetszenek a különleges, hagyományos de gyakori nevek is.

Családban van pár kisgyerek 0-8évesig testvéreink gyerekei, így ugyan azt nem is szeretnénk adni (Vince, Alíz, Szófia, Levente, Lőrinc, Tamara)

A vezetéknév "szokatlan": Fedora


Tudnátok segíteni szerintetek melyik nevek mennének a vezetéknévhez?!



2017. ápr. 5. 11:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A Fedóránál kevésbé olaszos-dallamosat adnák mellé.


Fedóra:

- Bianka, Hedvig,

- Bence, Barnabás, Gábor, Dániel

2017. ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Balázs, Bálint, Bertalan, Csaba, Csongor, Dániel, Dávid, Dénes, Gábor, Gáspár, Gedeon, Gellért, Gergő, Géza, György, Győző, Gyula, Ignác, István, Iván, Illés, Jácint, Jakab, Kornél, Kristóf, László, Marcell, Martin, Márton, Máté, Mihály, Milán, Nándor, Olivér, Ottó, Pál, Patrik, Salamon, Sámuel, Sándor, Sebestyén, Szilveszter, Tamás, Tivadar, Valér

Barbara, Bernadett, Berta, Bettina, Bianka, Blanka, Boglárka, Borbála, Borostyán, Borsika, Brigitta, Cintia, Csenge, Csilla, Dalma, Diána, Emese, Emília, Emma, Enikő, Eperke, Erzsébet, Evelin, Gyöngyvér, Hajnalka, Hanna, Hanga, Helén, Hilda, Ildikó, Judit, Júlia, Julianna, Kitti, Krisztina, Lilla, Linda, Lukrécia, Magdolna, Margit, Mária, Márta, Mercédesz, Sára, Sarolta, Szilvia, Terézia, Tímea, Tünde, Vilhelmina, Violetta, Virág, Vivien, Zsanett, Zsuzsa, Zsuzsanna

2017. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Jázmin Mirella Ágnes Csilla Jusztina Katalin Irma Irina Bianka Stella Jelena Helena Klára Zsuzsanna Éva Emília Anna Zsófia Dominika Otília

Dominik Péter Árpád Ákos Ágoston Géza Imre Mihány Domonkos Gergely Béla Tas Zsigmond Zsombor Zsolt Ignác Ottó

2017. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
*Mihány helyett Mihály akart lenni:)
2017. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Fedora Flóra-lehet túl rímelő, de nekem tetszik.
2017. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Fedora Kiara

Fedora Flóra

Fedora Leila

Fedora Maja

Fedora Hanga

Fedora Georgina

Fedora Fanni


Fiúnevekre nincs ötletem

2017. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Fedora Noémi

Fedora Kiara

Fedora Amina

Fedora Alina

2017. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
13-14.vagyok, most nézem, hogy a Sándort , ami nekem most ahogy rámentem a kérdésre, még nem is írtam, pedig szerintem ez is pl eléggé passzol hozzá:)
2017. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!