Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülövel (raadasul cicin)...

Szülövel (raadasul cicin) alvo babäk hanyszor es miert kelnek fel az ejszaka folyaman? (9-15 honapos kor körül) Nappal mennyit es hogyan alszanak el?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 6. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már nem bírom számolni, 6x tuti felkel, de van, hogy többször is, kis cicizés és vissza is alszik. Nappal 2x alszik olyan 1-1.5 órát, az adamo hintában. 9.5 hónapos.
2017. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esti felebredesekkor fogyaszt is rendesen vagy csak megszokasbol cuppog egy kicsit? :)
2017. ápr. 6. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában eszik rendesen, de van, hogy csak cumizik egy kicsit és alszik is tovább.
2017. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13 honapos, este 9-reggel 6 kozott 0-5 alkalom kozott kel, atlag 2x, de egyre tobbszor egyre kevesebbszer, neha vannak extran sokat ebredos napok, mindenfajta logikat nelkulozve. Ami belefer a gyermekgondozasi nezeteimbe, azt szinte mind vegigprobaltam, kevesebb nappali alvas vs sok nappali alvas, esti megtomes vs csak cici, sok levegozes kint vs egesz nap bent, fogzos gel, nincs takaro, van takaro, halozsak, stb... semmi de semmi osszefuggest nem talaltam, csak amit mondtak sokan, hogy ahogy egyre no, egyre erik az idegrendszere es egyre jobban alszik.
2017. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nappal hordozva, ringatva alszik el, a hatamon, vagy a vallamon, majd leteszem, es cicivel alszik 40-90 perc kozott, osszesen atlag napi 2-3 orat. Hogy ejjel miert kel? Szerintem felriad, es nem tud atlendulni a kovetkezo alvascijlusba, leginkabb a fogzasra, illetve kirabban a mozgasfejlidesre tudtam fogni. Nem a szopi miatt kel, iszsz, napi 6-12 alkalom kozott szopizik, es szilardat is eszik 3-5 alkalommal. (Elozo voltam)
2017. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nalunk is igy müködik... Talan annyi logikat veltem felfedezni, hogy ha tul keveset alszik nappal, akkor este is nyugtalanabb. (pedig az ellenkezöjere szamitana az ember) Olyan szinten nyugtalan volt ujjszülöttkoratol kezdve hogy muszaj volt magam mellett tartani. Az idegrendszeri eresben van az egyedül kulcs ilyen esetben, szerintem is!
2017. ápr. 10. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, en is azt vettem eszre, de ez sem torvenyszeru, volt mar 5-6-7 ora egybenalvas is egesnapos keves alvas utan, es nagyon sok keles is. Korabban meg azon is agyaltam, hogy vajon en mit ehettem. Mondjuk nalunk tejfeherje-es tojasfeherjeerzekenyseg is van nagy valoszinuseggel a tunetek alapjan, ezert nekem meg rajott az is, hogy azon agyaltam, mit ettem, aminek nem neztem meg a cimkejet...
2017. ápr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!