Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az Anna és...

Mi a véleményetek az Anna és Bella névvel összevont nevekről?

Figyelt kérdés

Pl.Annaliza Annaléna Annaregina Annamíra Annakata Annarita Annaróza Annavera


Florianna Adrianna Arianna Rozanna Marianna Lilianna Kisanna


Agnabella Dorabella Szabella Mabella Mirabella


Ezek már túl erőltetettek? Vagy jobbak a "hagyományosabb" nevek?

Pl. Zsuzsanna Julianna Annamária Annabella Izabella Johanna

Melyik nevek azok (ezek közül) amik még nem "gázak"?



2017. ápr. 10. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem gáz kategória, de ezt se adnám: Mirabella


Szerintem szép nevek: Marianna, Julianna, Izabella, Johanna-ezeket adnám is.


A többi nekem túl erőltetett

2017. ápr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ami szerintem még belefér kategória: Annaléna, Annarita, Florianna, Rozanna, Marianna,Dorabella, Mabella, Mirabella.


Más kérdés, hogy szerintem nem szépek, de viselhetőek. Az Annabella a legszebb szerintem ezek közül, igaz, az "hagyományos"

2017. ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az alábbi neveket nem sorolnám ide, mert ezek nem tudatos összevonás eredményei, hanem eredetük szerint alakultak így:

Zsuzsanna, Marianna, Izabella, Johanna, Arianna... lehet van több is, nem néztem utánuk.


A többi nagyon erőltetett így egybe, nem tetszenek, de amúgy ezek a hagyományosak se nagyon.

2017. ápr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A "hagyományosabb" összevonásokra voksolok én is (bár amiket írtál, abból nem mindegyik dupla név). Nemrég bemutattak egy kislányt és furdalt a kíváncsiság, hogy vajon Hanna Róza vagy Hannaróza :)
2017. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszi mimdenkinek :) Nekem ezek közül a Johanna és az Izabella tetszik.
2017. ápr. 10. 16:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem rosszak szerintem, nekem az Annaléna nagy kedvencem :)
2017. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Számomra a vállalhatatlanok azok, amiket az első sorban írtál. Az Annareginát ráadásul úgy olvastam, hogy Argentína :) A Kisanna meg olyan, mintha elírták volna a Kis Annát, a Mirabelláról meg a csempe jut eszembe. Ezek túlerőltettek, olyan túlkülönlegeslegyenagyerekemneve kategória.


Ami tetszik: Arianna, Marianna, Zsuzsanna, Julianna, Izabella, Annamária, Johanna. Most több nem jut eszembe.

2017. ápr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mind összetétel amit felsoroltál, de mindegy vegülis, elég ha annak tűnik.

Annabella, Mirabella, Izabella, Julianna, Johanna, Zsuzsanna nekem jól hangzik.

A többi nekem tákolmány hatású.

2017. ápr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A többségük nagyon erőltetett mert össze nem illő stílusú neveket csapnak össze.


Nálam a Bellatrix verte ki a biztosítékot.

2017. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ami szerintem régi és szép: Annamária, Mariann, Annabella, Izabella, Zsuzsanna


Az új névalkotások közül tetszetős és szalonképes: Annaliza (egyébként egy olasz operaénekest is így hívnak), Annaróza, Annazsófia, Lilianna, Hannaróza


Szerintem össze nem illő, illetve nevetségesen primitív nevek, amik helyet kaptak az MTA listáján: Annakata, Annabori, Annavirág, Annaregina, Lilibell, Krisztabell

2017. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!