Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot vegyünk...

Milyen ajándékot vegyünk ajándékba kollégánk babájának?

Figyelt kérdés

Kollégánknak babája született és szeretnénk valamivel meglepni. Nem igazán tudjuk mire van szükségük, mert nem élnek rosszul valószínűleg a szükséges dolgok megvannak. Ilyenkor mi a legjobb ajándék? Nektek mi jött jól? (Még nem tudjuk mennyi lesz az összeg de kb 50ezer körül)

Köszönöm a segítséget!


2017. ápr. 20. 08:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Mi osszevalogattunk egy csomagot amiben olyasmik vannak, amik tuti kellenek:

Textillelenka, 56-62-es body-k, Sudocream, nedves torlokendo, ragoka, szindikendo, kissapkak, stb.


Csinaltathattok melle pelenkatortat [link]

Majdnem minden bababoltban es DM-ben is csinalnak!


Es ha egyik sem tetszik, meg ketto megoldas:


- babafotozas kupon vagy csaladi fotozas kupon

- nagy bababoltba ajandekutalvany es akkor megveszik ami kell

2017. ápr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha ilyen nagy osszeg , a legpraktikusabb egy bababoltba szolo vasarlasi utalvany.

En a kollegaimtol a kezpenzt kaptam meg.

2017. ápr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
* textilpelenka, szundikendo
2017. ápr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

Amit az elso ir, ezek olyan dolgok, hogy mindenki mast hasznal.

Nalunk pl a Sudocrem ment volna a kukaba, body volt eleg, tul sok is, pekenkat amit szeretek azt vettem, polsitorlore allergias, ezek annyira egyeni dolgok tenyleg.

2017. ápr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ajándék utalvány valamelyik bababoltba
2017. ápr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%

Van aki valogatos, de pl egy Sudocream-rol rosszat meg nem hallottam, (nem is tud rosszat tenni), body-bol meg meg egy baba 3-4-et elhasznal egy nap, ha az anyukaja tisztan akarja tartani es atoltozteti.

De teny, sokan inkabb a penzt akarjak, mint a targyi ajandekokat, teny, azzal egy finnyasnal sem lohettek melle ;)

2017. ápr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem valt be a Sudocrem, olyan erzekeny a babam bore, nem vagyok finnyas... kosz!


En vagyok aki a penzt kaptam meg, es mellszivot vettem belole!

Hasznosabb volt mint egy harmincadik body vagy egy pelenka amibol kifolyik a pisi.

2017. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Ekkora összeget botorság lenne hasraütésszerűen elkölteni, a valós igényeik ismereti nélkül. Ez már igazán gáláns és jelentős összeg, csatlakozom azokhoz, akik a vásárlási utalványra szavaztak. Akkor megveszik a szülők ami szükséges. Persze azért lehet valamit célzottan a babának venni és a csomagba rakni a borítékot az utalvánnyal, akár valami ágyra akasztható bambulni, majd később markolászni való dolog, vagy egy kedves, igényes állatfigura, ami később jó pajtása lehet.
2017. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Én a MAMÁNAK szoktam ajándékot vinni, nem a babának. Róla ugyanis mindenki elfeledkezik, pedig ő nevelte a testében, szülte meg és tartja életben a kicsit.


Ekkora összegért egy kupont vennék neki, ami szépészet és relax, de több alkalomra szóljon, pl. háromszor két óra. Mondjuk masszázs és szauna két órában, ilyesmi, hogy pihenni tudjon, felfrissülni, stb., de mégsem hosszú időre hagyja ott a kicsit. Mindig nagyon nagy sikere szokott lenni.


A gyereknek valami kis jelképes mutty elég.

2017. ápr. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tegyétek bele az összegyűlt pénzt egy borítékba, válasszatok hozzá egy szép képeslapot, írjátok bele a jókívánságokat és írja mindenki alá. Ezt így ott és arra költhetik amire akarják. Lehet, hogy most éppen meg van minden, ami kell egy újszülöttnek, de később jól jönne egy nagyobb beruházásnál, pl. autósülés vásárlásnál. Ezen kívül csak valami apróság, kis figyelmesség mellé, de az sem muszáj.
2017. ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!