Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Marjorie név vélemény?

Marjorie név vélemény?

Figyelt kérdés
A férjem és én egyenlőre még külföldön élünk de 1-2 év múlva haza szeretnénk költözni.A férjem imádja a Marjorie nevet ezt szeretné adni a lányunknak. Nektek hogy tetszik? Magyarországon csúfolnák ezzel a névvel? Volt egy osztálytársam akinek elég szokatlan neve volt őt is csúfolták.
2017. máj. 1. 15:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem tetszik. Ha Magyarországon akartok élni, akkor inkább magyarosabb nevet adjatok. Ha meg bizonytalan az élőhelyetek, mert ingáztok stb, akkor meg inkább nemzetközibb nevet válasszatok, amit magyar és idegen is ki tud mondani. Ha itthon lesz anyakönyvezve akkor meg pláne felejtős, mert ahhoz kérvényeztetni kell és max fonetikus írásban lehet adni, de külföldi férj esetében lehet eltekintenek ettől, de attól még ugyanúgy szörnyű név. Inkább egy regénybe illik.
2017. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%

Ha mindketten magyarok vagytok kint sem adhatjátok ezt a nevet. Ha a férjed külföldi, és a vezetékneve is az, akkor meg nem hiszem hogy csúfolná bárki is.


Szerintem szép név, egy külföldi kislánynak.

2017. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%

Pedig azt hinné az ember, pont a férfiak racionálisabbak névválasztáskor.

Itthon ugy hangzik, mint a Mari cifrázva.

De jobb mint egy Dzsindzser...



Amugy nemhiszem hogy bármelyik állam nézné azt hogy az általa könyvelhető neveket milyen nemzetisegu választja. Speciel tegnap lattam hogy az egyik benszulottgyereket Eszternek nevezték el a riporterről

.

2017. máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon szerintem fura.

Bár ha a Mari becenév tetszik hozzá akkor nem reménytelen hogy ki tudják mondani.

2017. máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjed vezetékneve Tyrell, akkor mindenképp ezt adjátok!
2017. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon borzasztó
2017. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem meg semmivel nem rosszabb mint a Lara, Lora, Leona, Amira, Mira, Zara és társai amiket előszeretettel adnak itt az oldalon is.
2017. máj. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%
De igen, a Mira ehhez képest normális, legalább is azt biztosan nem csúfolják, mert lesz belőle egy csomó. Az a gyerek magyar,és haza is jöttök.
2017. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%
Nem, a Mira se normális..macskanév. Amúgy meg nem láttam hogy a kérdező írta volna hogy a férje is magyar állampolgár.
2017. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%

Ha mindketten magyarok vagytok nem adhatjatok kint sem.


Ha hazajottok, mi ertelme kulfoldi nevet adni? Jol megszivatjatok vele ot az tuti....leirni, kiejteni egy pici gyereknek...kulfoldon mas de itthon szivatas es felesleges.

Amugy meg szerintem venasszonyos is raadaskent.

2017. máj. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!