Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A védőnőt muszáj beengedni a...

A védőnőt muszáj beengedni a lakásba? Egyáltalán meddig jár? Most leszünk fél évesek és már nagyon utálom.

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
A gyerek 1 éves koráig sajnos járni fog gyakran,be kell engedni mert nézi milyen körülmények között van a baba.Sajnos nem tudsz tenni ellene semmit,kérdezd meg tőle meddig jár még ide?Hátha veszi a lapot hogy nem kívánatos vendég,mert egyébként nem sokat érnek szerintem.
2008. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Én amikor már meguntam, és megláttam az utcánkban, gyorsan kiszaladtam, becsuktam a kaput. Mintha nem lennénk itthon.Nem akarok általánosítani, de olykor a kis zsebpénzért, kis kávézgatásért szívesen járta a kisbabás családokat.Nekem viszont előfordult, hogy vagy hirtelen megkínálni valóm nem volt a háznál, vagy pedig pénzem nem sok. Mit tudott tenni, továbbment. Olykor viszont jó, ha jön, ránk néz, minden rendben van-e.
2008. okt. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon meglepő amit írtok! Bár meg se fordult a fejemben, hogy pénzt(?) adjak a védőnőnek, de nálunk még a kávét is visszautasítják! Mind a kettő akihez szerencsém volt és van, nagyon rendesek. Én örülök, ha jön! Az első védőnéninknek, miután elköltöztünk, egy kb. 1500 Ft ajándékcsomit adtunk. Ennyi!

Csak leírtam az én tapasztalatomat! Bár én is hallottam hasonlókat a környezetemben!

2008. okt. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi védőnőnk totál un szinpi,nem veszi le a cipőjét még ha kérem akkor sem,arra hivatkozik,hogy fáj az ujja(milyen védő nő az ilyen...)és habos fehér nyál van a szája szélén ha beszél..a hideg is kiráz ha rágondolok,nem mellesleg nekem semmit nem tudott még mondani ami hasznosítható lenne,és mikor megszültem császárral-4naposan jött és megnyomkodta a hasamat,hogy tegyem beljebb a babát,már majdnem ordítottam vele,hogy nem érti meg,hogy ennyi és seb van a hasamon.egyszer eljátszotta,hogy bejelentkezés nélkül jött majdnem neki estem,majd utána közöltem szóljon előtte ha jönni akar,de amúgy mondtam,hogy én leviszem majd-különben is a régi rendszerben megértem,hogy kötelező volt ez de most nem értem mi értelme van.Sehova nem ír be nekünk semmit ergó nem tudom igazolni ,hogy voltam nála.minden hónapban megyünk a dr nénihez és megnéz minket,meg kijön ha gond van,ha gondom lenne úgyis vinném,itthon tudom mérni a gyereket,akkor minek is a védőnő????Segítsen már ebben valaki ,mert én is beleőrülök!Pénzt,sose adnék!Egy olyan dologra ami csak kényszer..ááá,kizárt,de ha tud valaki nekem valahol olyan lapot ahol le van írva ,hogy igen is kötelező járni hozzá,mert különben ez és ez lesz akkor szóljon már legyen szíves,mert már nagyon terhes ez a személy nekem.Köszönöm :)
2008. okt. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi védőnőnk még 3xor volt látogatóba és már 4 hónapos lesz kisfiam jövőhéten, nem mintha nagyon hiányozna, mert még idáig csak rossz dolgokat tanácsolt és be nem áll a szája,ugyanazt elmondja 6xor mintha nem érteném meg elsőre.Épp elég mikor megyünk oltásra beszélni vele.Jó babázást!
2008. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hozzánk nem jár szerencsére.1x volt,mikor megszületett a pici.Azóta mi megyünk a tanácsadásra.
2008. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
jaa,az lemaradt,hogy szerintem ne engedd be,ha nem akarod.Épp "sétáltatok".:)Azt már úgyis látta,hogy milyen körülmények között éltek.Persze,hogy ne legyen feltűnő,néha nyisd ki neki az ajtót.
2008. okt. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!