Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig hordott bodyt a babátok?

Meddig hordott bodyt a babátok?

Figyelt kérdés
Végig "kell" hordani amig szobatiszta nem lesz (hogy tartsa a pelust)? Vagy inkabb azert van hogy melegitse a derekat, ne csusszon el a polo? Meddig hordta a babatok?
2017. máj. 8. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A férjem unokahúgára (most lesz 5 éves) télen adtak bodyt mert állandóan kint volt a dereka. Adhattak rá bármilyen hosszú trikót akkor is. Megtanulta ki be gombolni így nem volt probléma.
2017. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálunk mindkét dolog szempont volt. Addig hordtak amíg szobatisztàk nem lettek, praktikusabbnak tartottam, mint a pólót. Nyáron lettek szobatisztàk a lányaim, így annyira nem bántam, ha kilógott a derekuk. Kisfiam is addig lesz bodyban, míg le nem vesszük a pelust.
2017. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7 honapos korig adtuk ra azt hiszem aztan ha rajott a vetkozheznek kapott megint 1-3 napig . Sogornom is neha azt ad a masfél évesre , nagyobbik 4 éves náluk es ejszakara nagy bodyt kap télen!:)
2017. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

addig hordta amíg szobatiszta nem lett. azért szerettem mert nem kellett aggódnom hogy kint lesz a dereka.

Nyilván Nem kötelező viselniük bármeddig is,de praktikus..

2017. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg szobatiszta nem lett, de nyáron az 50 fokban egy kisgatyát adtam a pelusra hogy tartsa, nem bodyt.
2017. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elnézest nem 7 hanem 17 hónapos*

3#

2017. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem lett szobatiszta, ez egybeesett azzal, hogy 3 éves lett és kinőtte a 98-104-es méretet és nagyobbat már nem igazán kapni. Egyébként - ha meleg van és nem gond a dereka kilógása - lehet azzal trükközni, hogy bugyit/alsógatyát húzol a pelusra és akkor nem lóg.
2017. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

kb. 2,5 éves korukig, amíg kaptunk méretet, a végén már 104-es kellett, úgy kellett vadászni :)

ha szobatiszta, már nem annyira praktikus, de amúgy én nagy body párti voltam, úgy legalább biztos voltam benne, hogy nincs kint a derekuk :)

2017. máj. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!