Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe alszik 15 hós babátok?...

Mibe alszik 15 hós babátok? Nagyon gyorsan lehűlt a lakás 20 fokra. Eddig rövid bodyban és pizsi gatyóban aludt és vékony takaró. Az este már visszaadtam rá a hosszúbodyt, pizsigatyó kombinációt. Mag a takaróra tettem plédet is.

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 21 hós a fiam, és rövidujjú body hosszúujjú pizsi felső, hosszú pizsinadrágban plusz zokniban alszik.

Van egy vékonyabb fajta takarója és egy plédje.

De ő mondjuk folyton kitakarózik, és nálunk pár héttel ezelőtt is csak 21-22 fokos volt a lakás, így még nem altatom rövidujjúban.

2010. máj. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kislányom iszonyatosan nem bírja a meleget (télen 18-19 fok volt éjszakánként, csak így tudtunk aludni mi is és a gyerekek is). A múlt heti melegekben csupán egy rövid ujjas pizsama felsőben aludt, meg egy vékony takaró volt rajta (azt is lerúgta és még így is megizzadt... Pedig csak 23 fok volt éjszaka a lakásban. Most végre "csak" 20 fok volt és így elég volt ugyanez a felső, rövidnadrág és a pléd... mondjuk, így is lekerült róla reggelre a pléd... de legalább nem volt leizzadva :)))
2010. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

16 hónapos.

Hosszúujjú body, hosszúujjú pizsama felső és alsó, zokni. Betakarni nem lehet.

2010. máj. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 15 hónapos. Egész télen hosszú ujjú bodyban, és harisnyában aludt. Takarónak egy két rétegű plédet használunk, aminek az egyik oldala polár a másik, valamilyen kellemes puha anyag. Péntek óta (eddig nem volt pizsije, a múlt héten vettünk neki) hosszú ujjú, és hosszú gatyójú pizsiben alszik, valamint a szokásos pléddel. Nálunk a kicsi szobájában átlag 21 fok szokott lenni, ha ennél hidegebb van, akkor egy vékonyabb plédet még szoktam rá tenni.
2010. máj. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, az kimaradt, hogy zoknit is adok rá a pizsihez.
2010. máj. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

15 hónaposak.

Rövid ujjú body, hosszú ujjú hálózsákkal..

vagy:

rövid ujjú body hosszú ujjú rugdalózóval (nagyobb méretű, hogy kényelmes legyen) vagy:

hosszú ujjú body ujjatlan (közepesen vastag) hálózsákkal.

Vékony takaró minden esetben van, de csak addig van rajtuk, amíg betakarom őket... :) Szóval mintha nem is lenne.

2010. máj. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 16 hónapos. Eddig egy hosszú ujjú rugiban aludt takaró nélkül. Most ebben a hidegben ez van rajta: rövid ujjú body, hosszú ujjú rugi és vastag ujjatlan hálózsák. A takarót nem tudja elviselni. 19 fok volt nála éjjel.
2010. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!