Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

Gereben

Teofil


2017. jún. 10. 15:26
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk tőlem gereblyének, vagy fazéknak is nevezheted, ha az tetszik. Az is van olyan "fogyi". :)
2017. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
26,27,31 nem kell személyeskedni, a névről kertem véleményt. Nem tetszik, rendben. Mást nem kell kommentelni
2017. jún. 11. 08:43
 33/35 anonim ***** válasza:

A gereben egy eszköz, íme: [link]

A lent fésülték vele, illetve kínzóeszköz is volt (a használatát el lehet képzelni). Én nem adnám ezt a nevet.

A Teofil még mindig jobb, de igazából nem tetszik az sem.

2017. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
68%

Az mióta személyeskedés, hogy megkérdeztük, minek írtad ki a kérdést, ha mindenkit leoltasz, aki azt meri mondani, nem tetszenek neki a nevek? :D

Téged se az eszedért szerethetnek

2017. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

De szemelyeskedsz, mivel kijelented, hogy engem nem lehet meggyőzni arról, hogy ez a két nev ronda, illetve felelősségre vonsz, h minek írok ki kérdést.

1. Arról írok ki kérdést amiről akarok

2. Mindnekinek figyelembe vettem a véleményét, mivel éppen erre voltam kiváncsi, az h miért az az én dolgom

3. Semmiről nem kell meggyőzni

4. Arra, h egyébként más vonatkozásban mi a véleményed (miért írok ki kérdést, miért adnék ilyen nevet a gyerekemnek, hogy jutott eszembe pont ez a két nev..) nem vagyok kiváncsi

5. Utolsó válaszodban is éppen szemelyeskedsz


Tudom, hogy van olyan, hogy gerebenezés, ill van ilyen eszköz, és? Ez miért lenne egyébként probléma.

2017. jún. 12. 16:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!