Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lyukú etetőcumit...

Milyen lyukú etetőcumit használja tápszer etetésekor?

Figyelt kérdés
A babám 4 hónapos múlt. Szopik és tápszert is kap. Eddig még csak 1 lyukú Aventos etetőcumit használtam. Kinek mi a tapasztalata? Érdemes (kell) már nagyobb lyukút vennem?
2010. máj. 18. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Az inkább teához és vízhez van. 2-es kell a tápszerhez(avent)
2010. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi tápit 2-el, most fogunk 3-ra váltani(5.5 hós).Most váltok teát is 2-re.
2010. máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kisfiam 4,5 hónapos. Mi is az egylyukú Aventet használjuk. Néha olyan kis mohó, hogy félrenyel ezzel is.

Így még nem merem a kétlyukút használni, attól tartok abból túl gyorsan jön a kaja. Nem látom, hogy kifáradna attól, hogy többet kell dolgoznia a tápszerért. Egyelőre még nem váltunk.

2010. máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a keresőbe beírod: "avent cumi lyuk", akkor sok ilyen kérdést és persze választ találsz, így még több anyuka véleményét megismerheted. :-)
2010. máj. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én eddig az egylyukúval etettem, mert fuldoklik a kétlyukútól. Most viszont tápszert váltottunk, s másfajta cumisüveg kellett, mert a sűrűsége miatt egyik aventes cumin sem jött át. De ez is egylyukú, csak egy picit nagyobb a lyuk rajta. 8 hónaposak vagyunk.

Ja, s érdekes módon az én fiam ha tet kap a kétlyukúban, attól is mindig félrenyel, de ha pohárból itatom, akkor sosem. Érdekes. De a fiamtól már megszoktam, hoy sok mindent másképp csinál mint más gyerekek...


Viszont most olvastam még egyszer a kommentedet. Ha szopik is, szerintem maradj az egylyukúnál, mert ha rákap a kétlyukúra(gyorsabb, könnyebb), akkor már nem fog a cicin küzdeni!

2010. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az Avent 2-es lyukút használunk a tápszerhez, viszont nem szopizik, mert nincs tejem...szerintem még az 1 lyukút használjátok, mert azért a 2-esből jobban jön, nehogy leszokjon a szopiról. Az 1-es cumival biztos nem fog, és addig míg nem türelmetlenkedik, én nem váltanék.
2010. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs baj az egyessel még szerintem. Ráérsz majd 6-7 hónapos kora körül váltani. A 3-astól az én lányom 10 hónapos) még most is meg akar fulladni, szóval marad a 2-es lehet örökre.
2010. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!