Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondolsz erről a névről?

Mit gondolsz erről a névről?

Figyelt kérdés

Terhes lettem, ha fiú lesz akkor apukájáról és papájáról lesz elnevezve (Ferenc,István)

Ha lány lesz, ezek a nevek nagyon tetszenek, bár még nem végleges: Éda, Annaróza


2017. jún. 15. 16:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen vállalható mind.
2017. jún. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%
(Más kérdés, hogy szerintem übergáz a szülők nevét adni, de maguk a nevek rendben vannak)
2017. jún. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
A fiú nevek tetszenek, a lányok nem. Úgy tetszene hogy Anna Róza, de egyben nekem erőltetett. Éda pedig Éduaként.
2017. jún. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
A fiú nevek tetszenek. Az Éda egyáltalán nem, az Annaróza meg így egyben nem tetszik, akkor inkább Anna Róza.
2017. jún. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mind vállalható
2017. jún. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
bölcsiben dolgozom, van egy annaróz nevű kislány, így is kell őt hívni... hát, nem tudom... nekem nagyon fura, nem adnám a lányomnak. az édát sem adnám. maradnék a saci, zorka, lejla, johanna neveknél
2017. jún. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Tucat nevek... nem tetszenek :)
2017. jún. 15. 17:37
 8/19 anonim ***** válasza:
Manapság ugyanolyan furcsa egy Ferencke, mint egy Eperke! Nem bántani akarlak, óvónő vagyok. Volt a csoportban egy gyönyörűséges kisfiú, akit a szülők kértek, hogy Ferenckének szólítsuk. Elég furcsa volt :), a Ti döntésetek ez csak az én véleményem. Egyébként az István most is szép név.
2017. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nem gondolom, hogy ezek tucatnevek lennének amiket írtam... mivel bölcsiben dolgozok budapesten, elég sok név megfordul nálunk, 1 sacival találkoztam 10 év alatt, 1 zorkával, 2 johannával, 1 lejlával... annál több flórával, annával, pannival, hannával laurával...
2017. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Nekem így nem tetszik az összevont név, viszont ha Rózanna/Rozanna lenne, nagyon szépnek mondanám.
2017. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!