Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Róza név egy kisbabának?

Róza név egy kisbabának?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kicsit régies név, de nekem nagyon tetszik.. Elfogadható egy kisbabának, nem fogják csúfolni?

2017. jún. 16. 00:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%

Második gyermekünknek ha kislány lesz, Róza lesz a neve.

Nagyon szép. Százszor inkább Róza, mint Zselyke, Zoé, Anna, Hanna..

2017. jún. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon szép név! :)

Én egy tündéri 7 hónapos Róza babát ismerek:)

2017. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%
Gyönyörű név. :) Nem fogják csúfolni szerintem,maximum ha sok kis ,,értelmiségi" Dzsenifer meg Kevinke veszi körül.Lehet Rozinak becézni,kislánykorban ez pedig szerintem nagyon aranyos becézés.
2017. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem gyönyörű név :)
2017. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is tetszik!

De a Rozina jobban.

2017. jún. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
29%

Nekem eléggé régies, majdnem mint a Terézia.

Kb. Rózsának vagy Rózsikának nevezik majd erre keresztelitek. Szerintem válassz modernebbet

2017. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
37%

Ezek nagyon szubjektív dolgok.

Én ismertem egy Rózsát, aki megcsalta a férjét, 2 gyereküket az apa ellen nevelte, ezzel majdnem az öngyilkosságba kergette az apjukat, mert ő meg szerette a családját.

Ismertem egy Rozáliát, akinél negatívabb, hipochonderebb, szerencsétlenebb, önsajnálóbb embert aligha láttam. 20 évvel idősebbnek saccolutam a koránál emiatt.

És ismertem egy Rózát (facebook képről), akivel az exbarátom csalt.


Én már virágban is utálom a rózsát.


Szóval én előbb adnék a gyerekemnek Mucsaröcsögei-Bugyi Xénia Ajándék nevet, mint Rózát.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ez nagyon szubjektív!

2017. jún. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem kezd visszajönni a divatba, egyre több babáról hallok, hogy így nevezik el. Én is ismerek egy 3 éves Róza nevű kislányt.:) Nincs semmi baj ezzel a névvel, azzal viszont már inkább, hogy lassan csak a ma divatos Dzsenifer, Dzsesszika, Ajándék, Kevin stb. neveket fogadják el...
2017. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!