Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kor után változik...

Egy éves kor után változik még a szemszín?

Figyelt kérdés
Babám szeme mèg mindig többszínű,nèha zöldes,nèha barnás,máskor meg szürkès.Úgy tudom fèl èves korára kialakul az alapszín,egy èves korra az árnyalata,de nálunk mèg mindig rejtèly.Más is jár ilyen cipőben?

2017. jún. 17. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
En ugy tudom 2-3 eves koraig is valtozhat.
2017. jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

6 eves korig valtozhat.

De itt ne olyanra gondolj, hogy vilagito kekbol lesz sotet barna, de pl a kekbol lehet szurke vagy zold, a barna is vilagosodhat / sotetedhet, zoldulhet.

2017. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Férjem barna szemű, az enyém kék. A gyerekeink közül a lányaink szeme zöldes-szürkés-barnás-kékes színű, meghatározhatatlan (40 év felettiek, már nem változik).

A kisgyerek szemszíne 2-3 éves korára állandósul.

2017. jún. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom meddig változik, de nekem is zöld szemem van, és még mindig színváltós, van h barnás, van h kékes vagy szürkés árnyalatba hajlik. De állítólag a zöld szem általában ilyen.
2017. jún. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
"A zöld szem általában ilyen?" ezt hogy èrted? Nekem zöld szemem van,de soha nem barnás,szürkès.Van hogy világosabb van hogy sötètebb,de akkor is zöld.
2017. jún. 17. 18:45
 6/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam 19 hónapos, de még változik a szeme színe. Kék szemmel született, sejtettük hogy nem marad az, mert az én szemem barna, férjemé zöldesbarna. 16 hónapos kora körülre olyan lett a szemszíne mint az apjáé, azt hittem, úgy is marad már, de még mindig sötétedik.
2017. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, az én babám szeme áttetsző világoskék, pedig mindketten barna szemuek vagyunk. 10 hos, barnulasnak nyoma sincs. Ha valtozik, azt megirom neked!
2017. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kislányomnak nagyon sötét kék szemei voltak születéskor, 2,5 éves korára bezöldült, most 6 éves, de még sötétebb lett neki, mint volt. 1,5 évesig láttam teljesen kéknek. Kissebik másfél éves, rikítós kék szeme van, de még semmi változás. Tök szép lenne, ha rikító kékből rikító zölddé válna! [link] [link]
2017. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!