Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik nevet adnad ezek közül?

Melyik nevet adnad ezek közül?

Figyelt kérdés

Amira

Amina

Lara

Kiara

Lea

Mia

Sztella

Ella

Véda

Kendra

Bella


Két nevet szeretnék adni.

Ha tudtok hasonlókat, írjatok.


2017. jún. 18. 22:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:

Bevallom nem tetszenek nekem sem a nevek. Talán a Bella.

Sokaknak tetszenek ezek a nevek, mert egyáltalán nem egyediek, több szerepel a leggyakoribb 100 első felében.

Esetleg Annabella, Annaróza, Annaliza?

Egyszerre régi és új is és második név már nem is kell mert elég hosszú.

2017. jún. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 A kérdező kommentje:
Annabellat nem akarok mert akkor úgyis mindenki Annázná.
2017. jún. 19. 08:01
 43/80 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha a babának két neve lesz, miből gondolod, ohgy majd azon fogja mindenki hívni, amit te választasz? Nagy hülyeség, hogy az elsőt mondják mindenhol. Nekem az idegenek is mindig a másodikat jegyzik meg, csak mert az volt a végén. És az Anna sokkal normálisabb, mint amiket felsoroltál. Gondolod, hogy a férjed majd a te választott neveden fogja hívni?
2017. jún. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig a második nevem mondják automatikusan, pedig utálom.

Az Anna meg amúgy is ezerszer jobb és szebb, mint az Amíra (szigorúan hosszú í-vel, hadd röhögjön mindenki).

2017. jún. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
Bella, Mia
2017. jún. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:

Az Anna, Sára, Eszter öreges nevek? Mindhármat nagyon gyakran adják most is.

A felsoroltak közül egyedül az Ellától és a Leától nem zárkóznék el teljesen. Az viszont tévhit, hogy a neve miatt lesz egyedi a gyerek.

2017. jún. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
Pedig az Annabella szép kompromisszum lenne a férjeddel, ő Annát szeretne, te meg Bellát. Ha már ragaszkodsz az ilyesmi nevekhez. Ez nem cigányos, nem is túl gyakori.
2017. jún. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 A kérdező kommentje:
Annabella és jázmin között vacillalunk mostmár. A jazmin nekem is tetszik, bár nem a kedvenc. Férjem azt mondta, h ez még szerinte is vállalható.
2017. jún. 19. 11:29
 49/80 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszenek, valami egyedit szeretnék.


Mégis felsoroltad szinte az összes tucat divatnevet. Ha csak ezekből lehetne választani nagyon nagy bajban lennék, csak a Sztellától nem kap el a sírógörcs, többit akkor se adnám ha ütnének. Pont ezek a nevek a Sztella és a Véda kivételével azok, amik az elmúlt egy-két évben iszonyatosan elterjedtek lettek. Bár nem értem miért, mind rettenetes. Magyar gyerekhez illő nevetek nincs véletlenül? A férjed által preferált nevek legalább szépek.

2017. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
36%

kik azt írják hogy cigányos nevek, ajánlom figyelmükbe hogy sok név benne van a 100 leggyakrabban adott névben :-)

Hogy is van ez?

Fejünkre nőtt a kisebbség?????


Pontosan, akik már a többség. És gyakorlatoztam újszülött osztályon, náluk ezek a menő nevek.


Nekem ezek tetszenek: Daniella, Mirella, Száva, Karolina, Esztella, Emiliána, Odett, Imola, Rella

2017. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!