Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-3hónapos babát mivel lehet...

2-3hónapos babát mivel lehet szórakoztatni, lekötni? Miket érdemes neki venni? Zenélő forgó van.

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi ebben a korban még a képeskönyveket és az ujjbábokat használtuk. A képeskönyvet úgy, hogy melléfeküdtem az ágyon és fölé tartottam a könyvet, hogy lássa a képeket és közben meséltem neki. Az ujjbábokkal meg megint komoly történeteket lehetett költeni. Nagyon szerette. Ezenkívül minden hülyeséggel játszottunk, séta közben szedtünk gesztenyét, faleveleket, stb.
2010. máj. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ekkor kezd el érdeklődni a külvilág iránt. Minden élénk színű dolog felkelti a figyelmét, valamint szívesen nézegeti az arcokat.


Énekelj neki, vidd körbe a házban, mutogasd meg neki a lakás különféle szobáit. Ragassz színes képeket a falra, a feje mellé OLDALRA. Ebben a korban még szyvesebben néznek oldaliránmyba, mint a fejük fölé. Az én babám sem a forgót nézi, hanem a feje mellett a rácsvédőn a bohócokat... :-)

2010. máj. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

minden, ami színes - lehetőleg minél színesebb!

az én babám is a rácsfédőt nézegeti, meg a mintás sötétítőfüggönyt. de mi is szoktunk babakönyvet "olvasni", meg Nők Lapját, sőt nemzetközi gazdaságtant is így vizsgaidőszakban! érdemes mostmár csörgőt is beszerezned, hamarosan az is leköti majd, de inkább a könnyebb, jól megmarkolhatóak váltak be nálunk, amivel nem baj, ha fejbe üti magát. én szoktam neki énekelni is, olyankor meg se mozdul, úgy figyel. pelenkázás közben meg grimaszokat vágok, kiöltöm a nyelvem stb. jókat nevet rajta. ő most 3,5 hónapos.

2010. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
akarom mondani rácsVédőt...
2010. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!