Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El szeretném adni az alig...

El szeretném adni az alig használt testvérbabakocsinkat! Van ötletetek hol tudnám hirdetni ingyen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Most már szinte az összes nagy újság honlapján ingyenesen hírdethetsz és ha vidéken élsz ott is ingyenesek a megyei hírdetések feladása online.

Tehát Express,Bazár stb...

2010. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia

mennyiért árulod? milyen színű? hasonlók?

nekem lassan megszületik a második bébim így majd kell egy tesókocsi.... úgyhogy érdekel a dolog

2010. máj. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Nattou tipusú (Brendonos), nagyon szép állapotú, világoskék-homok szinű, könnyű a súlya és könnyű vele közlekedni is. Mindkét támlája vizszintesig dönthető.

Nem sokat használtuk, és 20.000-ért adom.

[link]

2010. máj. 19. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Frankó!

Figyi én június végén fogok szülni.....

Ha addig nem venné meg Tőled senki én megvenné, de csak júliusban kapok pénzt és akkor tudom fizetni.

Ha írsz egy e-mailt privátba akkor tarthatnánk a kapcsolatot és ott megbeszélhetnénk a többit, ok?

köszi

2010. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából már most szeretném eladni, mert a pénz is jól jönne mert kell vennem egy másikat a kisebbnek. Ha nem sikerül addig eladnom, akkor a tied lehet... Vagy nem tudsz esetleg addig kölcsönkérni vkitől? Ha gondolod hivj fel, ott a hirdetésben a számom...
2010. máj. 20. 10:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia


Sajnos kölcsönkérni nem tudok....

Ha addig meglesz még a kocsi akkor megvenném, azért legyen szerencséd hát ha megveszi valaki, tudom milyen mikor minél előbb túl akar adni az ember a dolgain...

Akkor még beszélünk, rendben?

azért köszönöm

2010. máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi, h megértesz...:-))

Majd meglátjuk, hogy elviszik e addig. Azért hivj majd!

Szia!

2010. máj. 20. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!